Suzuki VL 800 Volusia (2002)

Vlastník -Luboš-
Vloženo 19.7.2022
Aktualizováno 20.7.2022

Motorku jsem znal, mám generaci se vstřikováním již nějakej pátek. smysl druhé "stejné" motorky byl v tom... motorka jako taková mi opravu vyhovuje, chtěl jsem zažít jaký to bylo s karburátorem, chtěl jsem jednu jen pro sebe, se solo sedačkou.

První dojmy - První dojmy ? už jsem podobný pocit párkrát zažil, už jsem pár motorek podobného rázu kupoval, tedy prakticky nová dvacetiletá motorka... vždy mě to fascinuje a neuvěřitelně baví... Motorka jsem si dovezl sám z DE - 16let 1 majitel a 3 roky druhý, celkový nájezd 13 700km.

Motorku bych doporučil pro - Celosvětově se tento objem a výkon bere jako začátečnická motorka, já si to nemyslím, ten výkon tě samozřejmě nijak nepřekvapí, ale zároven to tak nějak jede akorát, nikdy jsem nepotřeboval víc. měl jsem méně, vt750, ta má o nějakých 10koní méně a to už bylo znát, zase by to objelo svět i ve dvou a s nákladem, ale když jste vzali za plyn už se toho moc nedělo, to voluzka ještě hezky zabere a máte pocit, že jste na cruiseru... začátečnická na tom určitě není ta váhy a manipulovatelnost. pro začátečníka bych doporučil určitě něco výrazně lehčího a manipulovatelnějšího .

Doplňky na motorce - pohodlnější řidítka, dobíjecí zásuvky, padací rám, nové kufry + třetí kufr s opěrkou a zarádkou pro tu moji druhou lásku, vlastně třetí ;-D...

Tak nějak bylo řečeno, tušil jsem co mě čeká ... motorku jsem koupil se sadou malých plastových kufrů od givi, už jsem to na volusiích viděl mockrát, jeden můj kamarád to na vlku má. ale nikdy jsem o tom nijak nepřemýšlel a spíš se mi to nelíbilo, než líbilo. ale ted když jsem to tam měl a začal se okolo toho motat a přemýšlet co s tím... zjistil jsem, že uchycení kufrů je monokey, tedy univerzální systém, který využívá givi i kappa. tak jsem se začal porozhlížet, zdali bych na to dostal nějaké kufry větší a zlepšil si cestovní konfort a objem... no a výsledek tu uvidíte, máme za sebou s novým nastavením první chorvatsko a super .

Leatherboy
Leatherboy napsal 26.07.22 v 14:21 10b.

Pěknej "krujsříček", na slusny svezení rozhodně stačí a úplně skvělý nájezd (pokud je pravdivý).

Jen ty plastový kufry, to bych Ti teda být Volusiou, neodpustil, to jí na kráse rozhodně nepřidalo, hrozně se to s tím strojem tluče ... tak se polepši a vyřeš to

Guga
Guga napsal 20.07.22 v 10:21 10b.

Tady je vidět správná láska k motorce

Myschan
Myschan napsal 20.07.22 v 09:21 10b.

Dávám 10 za krásnou motorku (fotka bez kufrů).

DeaDDream
DeaDDream napsal 19.07.22 v 22:11 8b.

moto pekna ,ale dat na choper plastove kufre ???

Bágio1969
Bágio1969 napsal 19.07.22 v 20:14 10b.

Hezký stroj. Přeju pohodovou jízdu.