Ducati Multistrada 950 S (2021)

Vlastník GrametS
Vloženo 13.6.2022
Aktualizováno 13.6.2022

Nejvíc nejlepšejší svezení. Nemá tak "trencle-stahující" zátah jako Monster, ale vyváží to celkovou dokonalostí.

Motorka koupena od Profi-moto.cz (Děčín IV-Podmokly) - Ondra má super přístup, zákazník na prvním místě

Ducati Multistrada 1200S: nebyla k dispozici žádná nová. A co je lepší, než nová motorka? Přece fungl nová motorka
Yamaha Tracer 9 / 900: Sice za lepší peníze srovnatelná výbava, ale jednou Duc, navždy Duc

První dojmy - Kudy chodim, tudy si učuravám, jak skvěle to funguje.

Motorku bych doporučil pro - každýmu, kdo ví, co chce. když ji nechceš, tak si jí nekupuj, a když ji chceš, tak si jí pořiď.

Doplňky na motorce - Touring packet = kufry, centrál stojan a teplý hefty

Všechno je růžový, béžový dokonalý, jen to plexi - mi výška - buď mi fouká těsně pod bradu, nebo na čelo.
Takže origo půjde pryč, dostane krátký od CNC racingu a budu mít klid - zase jako na naháči.

Po druhém roce ježdění na Monsteru jsem se začal rozhlížet, kam dál. A protože jednou Duc, vždycky Duc, tak MTS. Jednou jsem se svezl na Diavelu a ten chopperovský fotr posez mi vlastně nevyhovoval.

A navíc - už mě nebaví se klouzat kolem komína, chci někam dál, MTS je jediná normální volba.

V porovnání s Monsterem 1100 EVO je téměž až klidná a to je M1100EVO v porovnání s klasičějšími Monstery klidný, takže klid na druhou - ovšem v podání Duc.