Suzuki VL 800 Volusia (2002)

Vlastník KratyM
Vloženo 10.6.2022
Aktualizováno 3.11.2022

Super stroj, který jsem si napřed vyzkoušel a pak koupil. Perfektní jízdní vlastnosti na cruisera. Tahá pěkně i ve dvou.

První dojmy - Jakmile jsem stroj vyzkoušel, už nebylo cesty zpět. Dobrý posed, dobrá ovladatelnost, trochu těžší, ale zvládám i couvání v sedle. Na delší trasy jsem si pořídil opěrku řidiče, Dokoupil jsem také opěrku pro spolujezdce, avšak z 95% jezdím nejraději sám.

Motorku bych doporučil pro - Je to můj vysněný chopper, je jedno jaká značka či výkon, ale tento stroj doporučím jako první chopper pro ty, co se bojí silných strojů. Kdybych kupoval dneska něco takového, nebál bych se silnější kubatury.

Doplňky na motorce - Padáky, kufry Givi, opěrka řidiče i spolujezdce, držák mobilu s bezdrátovým dobíjením.

Jezdím s kolegy a hlavně na kratší vyjížďky. Bydlíme na hranici s Polskem, nemáme to daleko ani na Slovensko, toto jsou také nejčastější destinace. I když moc nejezdím, zvládnu sedět v sedle i 400 km s pauzami, a to hlavně díky mnou instalovanými doplňky, jako jsou padací rám s předkopy pro nohy a opěrka řidiče. Pokud jedeme na vícedenní trip, díky instalovaným kufrům značky Givi si vezu vše potřebné. Karimatka je zapnutá vpředu pod světlem a spacak a ostatní hady se vlezou do kufrů. Hlavně nezapomenout PPP - peněženka plná peněz. ?