BMW R 850 RT (1996)

Vlastník tomBat
Vloženo 30.4.2022
Aktualizováno 16.5.2022

Jsem se do ní zamiloval hned na první pohled. Nejen díky nebesky modré barvě, ale manželka vždy chtěla BMW a nemohl jsem ji zklamat.

Motorka koupena od FIRMA:LB-MOTO (Ústí nad Labem)

Jawa RVM 500: Vyšší cena, obava o nové moto

První dojmy - Jak jsem na ní sedl, tak jsem věděl že je moje. Nejprve jsem řešil výšku sedla u mnoha motorek a následně jsem se rozhodl vyzkoušet tohohle krasavce. Když jsem se na něj přijel podívat, tak jsem přehlédl drobné kosmetické vady a hned jsem se zamiloval.

Motorku bych doporučil pro - Někomu, kdo nepotřebuje jezdit 200 ale chce si užít cestování a samotnou jízdu

Doplňky na motorce - Originální kufry, držák telefonu

Průměrná spotřeba - 5.56 l/100km

Beru ji hlavně na cestování. Nejsem žádný jezdec alá "Pila", ale šťastný a spokojený otec od rodiny, který se vždy a za všech okolností hodlá vrátit domů vcelku. Chci cestovat a k tomu jsem si pořídil tohohle krasavce. Není třeba se řítit 200, ale užít si cestu. Vzhledem k pohodlnému posezu i pro batůžek jsem naprosto spokojený. Ano, trochu vyšší váha občas bývá na obtíž při manipulaci na místě, ale v jízdě ti dá všechno co potřebuješ.

Ircos
Ircos napsal 19.08.22 v 14:26 10b.

Za 10! Přeji Vám i batůžku spoustu šťastných kilometrů bez nehod a blbů na cestách.

tomBat
tomBat napsal 22.05.22 v 19:32

53tis dle tachometru.

LadislavVado
LadislavVado napsal 22.05.22 v 19:00 10b.

Tak at dlouho slouží. Kolik má najeto?