Kymco Downtown 300 (2015)

Vlastník afrikanec
Vloženo 26.4.2022
Aktualizováno 26.4.2022

Je to skúter. Do mesta. Šikovný, pekný, s ABS.

Motorka koupena od Prvého majiteľa

Honda FJS 400 Silver Wing: Nenašiel som model s ABS

První dojmy - Chcel som skúter na jazdenie do práce, na tréningy, do mesta. Je umenie nájsť skúter od prvého majiteľa, s ABS v rozumnej cene, drvivá v??šina je dovoz bez histórie s málo km jazdené starším pánom...mal som to šťastie a našiel prvého majiteľa mladého človeka, ktorý ho mal 7 rokov a všetko doložené. Mám 2 metre a pohodlie pri lietaní po meste je dobré, nemám žiadny problém. Nohy si síce nevystriem, ale to ani na goldwingu :-).

Motorku bych doporučil pro - Pre motorkársku dušu, ktorá nemá možnosť často chodiť jazdiť a skúter zčasti nahradí to jazdenie, keď denne jazdíte do práce do mesta. Zároveň je to praktické, ekonomické a zábavné.

Nejdem sa rozpisovať, skúsenosti majiteľov, čo už prispeli, sa opakujú, každý chváli, aj ja chválim. Do mesta je všeobecne skúter perfektný nástroj, ktorý eliminuje zápchy a problémy s parkovaním pri smiešnej spotrebe (oproti autu) a s množstvom zábavy.

Na dlhšie trasy s tým fakt iba núdzovo, jednovalec trasie, trpnú mi ruky. Takže zahajujem prvú skútrovú sezónu, po nej môžem doplniť recenziu.

Milan1963
Milan1963 napsal 26.04.22 v 16:58 10b.