Honda CMX1100 Rebel (2021)

Vlastník karaoke2000
Vloženo 14.4.2022
Aktualizováno 24.5.2022

Příjemný poslušný Rebel, povedená barevná kombinace.

Motorka koupena od Motomo, s.r.o.

Honda CB 500X: Protože jsem se do té doby nesvezl na Rebelovi

První dojmy - Jezdí výtečně. Jediné co mě překvapilo jsou vibrace motoru při konstantí rychlosti těsně pod 50 km/h.

Motorku bych doporučil pro - Není to pro úplné začátečníky - lehký chod plynové rukojeti a síla motoru by mohla nezkušené jezdce překvapit.

Doplňky na motorce - Originál plexi , boční brašny SW - Motech

Příjemný sedlo, silný zátah motoru. Zatím najeto 500 km. Dobře se ovládá, projiždění zatáček je radost. Je znát i nízká hmotnost stroje
Ocenil bych sklopení pedálu brzdy dolů, abych nemusel mít nohu vedle pedálu , ale nad ním - musím ověřit v Hondě, zda to tak lze.
Stupačky by mohly být víc vpředu, ale dá se to zkousnout i tak jak to je.
Teď řeším výběr motonavigace, protože s telefonem v držáku jezdit nechci.
18.5.2022 Tak mám najeto přes 1000 km, vibrace odezněly. Při servisu mi sklopili brzdový pedál směrem dolů a je to super.
Původně jsem chtěl řešit i předkopy, ale v zásadě jsem si na polohu nohou zvykl, takže předkopy budu řešit až nebudu vědět co s penězi
Rád bych dal i nějakou zvučnější koncovku výfuku, ale v servisu mi neporadili. Tak kdyby jste někdo věděl, budu rád - jen potřebuji, aby nekolidovala s brašnou.

VIETNAM
VIETNAM napsal 28.07.23 v 16:17 10b.

Cajk doplňky ať slouží je to mazel

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.05.22 v 22:33 10b.

Super, gratulejšn.

mrkvojed
mrkvojed napsal 21.04.22 v 12:04 10b.

krásná moto a navíc HONDA , asi nejlepší volba v dané kategorii taky o ní uvažuji, ale ještě chci tak dva tři roky blbnout s mojí CB1000R a pak skočit na tenhle povedenej kousek. Ty brašny vypadají super spoustu pohodových km!

Pupi04
Pupi04 napsal 15.04.22 v 10:28 10b.

Dobrá volba a skvělý stroj
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Milan1963
Milan1963 napsal 14.04.22 v 10:58 10b.

Pohledný čopr,at' ti dělá radost.