Honda CMX 250 (1999)

Vlastník Warmachine
Vloženo 15.3.2022
Aktualizováno 29.6.2022

Koupil jsem ji abych ji předělal na Bobbera a po 5 měsících práce jsem téměř u konce.

První dojmy - lehká, s malým obsahem, ale ideální na kochací výjezdy po okolí apod. Původně takový městský cruiser a přesně pro takový provoz se hodí. Výjezdy kolem komína a v létě do práce. Ideální rychlost tak 70-80 km/h.

Hledal jsem levnou motorku, kterou bych mohl upravit v Bobber stylu. Osobní preference Hondy mě dostali k tomuto Rebelu a bylo vymalováno.

Po rychlé zkušební jízdě jsem ji naložil do dodávky a dovezl domu. Pojezdil jsem pár kilometrů než začala zima a pak šla do garáže.

Naštěstí je to taková "koloběžka" jak řekl jeden kamarád, takže jsem ji sám hodil na provizorní stojan (cihlu) a začal odstrojovat.

Předem jsem měl načtenou příručku ohledně nelegálních úprav a několikrát jsem mluvil s vedoucím technické zkušebny. Úprava to nebude nijak divoká, ale snad se povede.

Nakonec jsem ji stihl předělat 2x :D
první verze nebyla podle mých představ, a tak jsem ji rozebral znovu.

Trautenberg13
Trautenberg13 napsal 08.06.22 v 19:55 10b.

Krásná práce!

Jofré
Jofré napsal 22.03.22 v 14:18 10b.

Moc pěkná práce a ještě k tomu určitě funkční strojek. u nás by to ale na STK neprošlo, jak už tady zaznělo minimálně by měli remci kvůli chybějícímu druhému sedlu, stupačkám. A strojit to každé 4 roky nazpátek by mě nebavilo.

Tiboon
Tiboon napsal 17.03.22 v 10:35 10b.

vypada skvele

fery251
fery251 napsal 17.03.22 v 08:52 10b.

Krásná práce

KLR4
KLR4 napsal 16.03.22 v 11:31 10b.

moooc pekne