Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník werke
Vloženo 12.3.2022
Aktualizováno 12.3.2022

Pohodlný polykač kilometrů, spolehlivý stroj.

Suzuki DL 1000 V-Strom: Nepříjemný motorový projev

První dojmy - Obával jsem se váhy, ale po prvním svezení už jsem se tomu nevěnoval. Velice dobře ovladatelná , pravda, manipulace na místě je horší a musí se na to myslet.

Motorku bych doporučil pro - Ideál pro cestovatele. Není problém s tím jezdit kolem komína, ale i pěkný dálky.

Doplňky na motorce - Padací rám, deflektor, vyhřívané rukojeti, zásuvky, držáky bočních kufrů, plotna pro horní kufr, držák tankvaku (podkova)

Zatím najeto pár kilometrů, ale vzhledem k tomu, že jsem předtím sedlal taky Hondu a to Transalpa 650, můžu srovnávat s ním. Je to silnější, těžší, ne o moc mohutnější ale kupodivu se lépe ovládá. Je to stroj spíše na silnici, ale nějaká polňačka mu taky nevadí. Potřeboval jsem motorku hodně podobnou Táčku, ale aby zvládala vozit i baťůžka s kuframa a přitom nepotřebovat kilometr volného prostoru pro předjetí třeba kamionu, což splňuje. Pochvaluji si brzdy, duální s ABS, není jim co vytknout. Podvozek je proti Táčku trochu tužší, ale podle recenzí jsem to čekal horší.

Honda_2021
Honda_2021 napsal 30.03.22 v 13:08 10b.

Moc pěkná, třeba se někdy potkáme

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.03.22 v 13:50 10b.

super

werke
werke napsal 13.03.22 v 21:12

Děkuji za přání i hodnocení , už se těším až vyrazím

spike-cz
spike-cz napsal 13.03.22 v 14:33 10b.

Vypadá nádherně. Doufám bude dělat jen a jen radost! Někdy na cestách na viděnou

J.K
J.K napsal 13.03.22 v 09:00 10b.

Jako nový