KTM 990 Adventure R (2008)

Vlastník Fugas_Jarin
Vloženo 14.2.2022
Aktualizováno 14.2.2022

Úžasný motor, skvělý výkon, pohodlný,

KTM 1050 Adventure: Nikdo neměl kus co by se mi líbil
KTM 790 Adventure R: Nebylo dost peněz a časem by mi byla stejně malá

První dojmy - Po Dukovi jsem se zezačátku docela bál, přece jen 100kg navíc a výkon o 50-60kw byl znát, ale toto vše se změnilo po 50km, zkusil jsem i polní cestu, tam jsem se pod náplavem adrenalinu málem rozbrečel radostí :D

Motorku bych doporučil pro - Vyššího člověka co má rád adrenalin, cestování, občasné prasení na polní cestě, lesní cestě plný vody, bláta, záleží jaký jsou tam gumy :)

Doplňky na motorce - Leo Vince LV Evo - výfuk
padací rámy

990 jsem si vybral hlavně kvůli tom že jsem na něj měl peníze a už jsem chtěl něco na jezdění, jelikož byl květen.

Po prvním svezení jsem měl radost, bál jsem se, ale chtěl jsem zkusit víc a víc.
Odpoledne jsem už volal že jsi ho vezmu :D

Když jsem si pro něj jel, vše jsem zaplatil, čekal na technický a stále přemýšlel jestli se mi líbí, po 100km na silnici, 3km v terénu už jsem měl naprosto jasno, že to bude ono a je to prostě bomba!

Ve městě v pohodě, občas ucukaný,
Dálnice, rychlostní silnice není problém 150 km/h a je to pohodlný
v terénu mám pocit že to nezná limity :D limit jsem tam já :D dokážu jezdit na štěrku, blátě, vodě, polní, lesní cestě a bude to pořád stroj co drží!

Fugas_Jarin
Fugas_Jarin napsal 23.03.22 v 09:04

@Mann
Moc hezky napsaný díky Tobě taky

Mann
Mann napsal 23.03.22 v 09:02 10b.

Ty počáteční pocity, radost a respekt v jednom balení, jsem prožíval také Vlastně každé jaro si to nějak bezděčně zopáknu Možná právě proto je pro nás každý další výlet zdrojem velkého potěšení. Ať se ti vesele práší od koleček charismatického strojku

Sete
Sete napsal 14.02.22 v 11:19 10b.

Pěkná, radosti už dle videa dělá spoustu, tak ať vám to tak dlouho vydrží