Triumph Street Scrambler (2019)

Vlastník Dyndák
Vloženo 26.12.2021
Aktualizováno 27.12.2021

Taková jakou jsem si přál. Tak trochu v retro stylu na které se dá jezdit jak po silnicích, tak i v lehkém terénu.

Motorka koupena od Barth71 (Pardubičky)

První dojmy - Velmi dobře ovladatelná s dostatečným výkonem. Ideál pro mé vyjížďky po silničkách v podkrkonoší. Tempem, které odpovídá mému před důchodovému věku. A když ve mě občas bouchnou saze, tak se s tím popere taky velmi dobře.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo má rád klasiku, ale rád se svižně povozí za krásného zvuku dvouválce.

Doplňky na motorce - větrný štítek
přední blatník
hrazdička řidítek
centrální stojan
přešité dvou sedlo místo jedno sedadla a nosiče
laděný výfuk Vance-Hines
upravený nosič brašny svařený ze dvou originál nosičů
držák bowdenu spojky

Tuhle motorku jsem si vybral pro její tradiční původ, předpoklad kvalitního zpracování a její retro vzhled. Mě ty moderní křivky některých současných mašin tak nějak neoslovují.
Po roce ježdění zejména po horských silnicích v Krkonoších a podkrkonoším si zatím nemám na co stěžovat. Motorka mi dobře sedla, na moji výšku 175 cm je tak akorát. Motorka je velmi dobře ovladatelná, jízda na ní je zábavná. Brzdy jsou dostatečné na cca 220 kg vážící stroj. Občas se také pokusím za sucha o lehčí terén, ale tam jsou limitující originál pneumatiky Metzeler. Do budoucna, po jejich odjetí přemýšlím o jiném hrubším vzorku např. Pirelli Scorpion.

marafzs600
marafzs600 napsal 04.01.22 v 16:24 10b.

Skvělá volba

hansdorf
hansdorf napsal 02.01.22 v 07:45 10b.

Sny se ke stáru mají plnit , tak jenom spokojenost a furt kolama dole.

hazbenda
hazbenda napsal 02.01.22 v 06:02 10b.

Je nádherná ... Přeju spoustu krásných projížděk s ní a ať dělá jen a jen radost

Pedl
Pedl napsal 30.12.21 v 01:11 10b.

Pěkný

dekel
dekel napsal 29.12.21 v 21:20 10b.

krásna motorka