Suzuki GS 750 (1977)

Vlastník sdr65
Vloženo 26.12.2021
Aktualizováno 9.4.2022

Poctivá klasika ze zahájení výroby tohoto modelu. Našlapávačka plus startér. Dva ventily na válec, dobová úprava výfuku 4-1. Kompletní renovace, výkon 64 koníků.

Motorka koupena od FIRMA:Milan Buček - X-moto (Rousínov)

První dojmy - Motorka je především těžká při manipulaci na místě, skoro čtvrt tuny je znát. Chytá na otočení a motor si jen ševelí. Svezeni je příjemné a na to že ji je 44.let tak jede super, maximálku má na 200. Km/h. Je neuvěřitelné co Japonci vyráběli v těchto letech, kdy u nás řádili naši tátové na jawach 250 a 350. Na této motorce si člověk uvědomí ten socialistický úpadek u nás.

Tento stroj jsem si vybral pro jeho design a pro občasné svezení. Chtěl jsem veterána, ale aby se dal normálně používat a aby trochu svižněji jel. Tahle Suzuki to splnuje beze zbytku. Navíc motor má ještě kladívkové zapalování a startovat lze i našlápnutím. Motor je úžasný jde za plynem a stovka je tam za pár sekund. Člověk si musí uvědomit rok výroby a pak i brzdy jsou o.k. zkrátka a dobře veterán co jede.

p.epanica
p.epanica napsal 09.01.22 v 23:08 10b.

...

marafzs600
marafzs600 napsal 04.01.22 v 16:25 10b.

Moc pěknej kousek

hansdorf
hansdorf napsal 02.01.22 v 06:34 10b.

Tyhle klasiky se nikdy neomrzí , žádné číčoviny a udělátka, zkrátka jde se tvrdě na věc. Výkonově a zejména jednoduchostí společně se spolehlivostí dotaženo hodně vysoko. Tak slunce v duši.

Čadil
Čadil napsal 28.12.21 v 09:42 10b.

bruttopyr
bruttopyr napsal 27.12.21 v 17:41 10b.

Krásná motorka!