Honda VT 600 Shadow custom (1992)

Vlastník karuzo
Vloženo 18.12.2021
Aktualizováno 18.12.2021

Byla to láska na první pohled.K tomu ještě skoro za huničku.No nekupte ji !!

První dojmy - První jízda po zkušenostech jenom s malým obsahem byla bombastická,ten tah,to zrychlení,prostě pod zadkem jsem měl raketu

Motorku bych doporučil pro - Ta moje je nejideálnější pro mně a mně podobný,jinak Shadow je pro holky a pro menší postavy a jako meziskok k velkýmu a silnýmu chopru.

Doplňky na motorce - Doplňků bylo spousta,více méně skoro celá motorka je jeden velký doplněk

Jak už bylo řečeno,láska na první pohled. Motorově Honda spolu s Deauvillem a NTV stvořila nesmrtelnost.Je sice nepohodlná,ale zato image a charisma by mohla rozdávat po tunách.Nejlíp se cítila na menších,ale ne moc rozbitých okrskách,kde se to mírně kroutilo,zato na dálnici s ohledem na nulovou ochranu před větrem to bylo utrpení.O polňačkách ani nemliúvě.I tak jsem neměl problém ujet na jeden zátah i 700Km,jenom s přestávkama na bezin a kafe.Zkrátka,když ji miluješ,není,co řešit. Dnes už má novýho majitele a doufám,že mu bude dobře sloužit,jako mně.

LesaPáán
LesaPáán napsal 21.12.21 v 21:35 10b.

Musim říct, že tohle je cruiser jak má být. Rebel je super, ale chybí mu určitě charisma, které tyhle starší kousky prostě mají. Jasných 10b