Piaggio MP3 300 LT (2016)

Vlastník aniko1710
Vloženo 21.11.2021
Aktualizováno 22.11.2021

Jsem ji chtěla ode dne, kdy jsem ji poprvé spatřila ve Francii. tak po 14 letech ji mám :D

Benelli Leoncino 500: potřeba řidičáku - nemám A, není ani servis v blízkosti
Kymco Agility 300: zase mít řidičák, šla bych spíš do toho Kymca

První dojmy - První projetí - je to skoro stejné jako motocykl... Skoro... Ale bez spojky, bez problémů dávání nohou dolů na zem... zajimavý pocit zkrátka

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka, pro ženu, nebo toho, kdo si nechce dělat řidičák na motorku.

Hned první den a najeto prvních 30 km po okreskách. Výkon není takový, jak na větších motorkách, ale na jízdy do-z práce a po vedlejších vesnicích to bohatě stačí. Mám dost místa na nohy a celou sebe (166 cm výška a 36 noha). Je to trochu horší v nižších rychlostech, ale od cca 30 km/h není tu přední nápravu ani znát. Zatím zkouším, tak uvidíme.

Jsem zvědavá jaká bude spotřeba po naších kopcích, ale snad to bude v přijatelné (cca 4l/100 km snad).

Pro spolujezdce je tam místa až až, takže myslím si, že dá se s tím ujet i nějakou delší cestu.

Ve výsledku jsem aretaci kol ani nepoužila - dosáhnu nohama na zem (což bylo pro mě důležité při výběru motorky).

Codo
Codo napsal 28.11.21 v 01:28 6b.

No príma, koupila sis, co sis přála Užij si ježdění a kolama dolů