Honda CB 125R (2019)

Vlastník baraboruvkova
Vloženo 15.10.2021
Aktualizováno 15.10.2021

Úplně moje první motorka po získání řidičáku.

První dojmy - Zatím moc zkušeností nemám, mohu srovnávat jen se starou yamahou ybr125, kterou jsme měli v autoškole. Rozdíl je fakt veliký a rozhodně se s Hondou jezdí lépe.

Motorku bych doporučil pro - Určitě je to vhodný kandidát na první motorku pro mladé s A1. Není co vytknout, jezdí fakt dobře.

Doplňky na motorce - Přední štítek, polohovatelné páčky

Dlouho jsem přemýšlela nad koupi úplně nového FB Mondialu HPS 125i , ale na doporučení otce jsme nakonec koupili Hondu cb125r z roku 2019. První jízda zanechala ve mně dobrý dojem. Doposud jsem seděla jen na ybr 125 od yamahy a rozdíl je fakt poznat, YBRko je slabší a celkově jde poznat, že výkon motoru není takový, jako u Hondy. Honda se velice dobře chová ve městech, kde její výkon úplně stačí... na dálnici však již není nejrychlejší a určitě si zažijete hodně aut, které vás budou netrpělivě předjíždět, neboť jsou prostě na dálnici rychlejší. Spotřebu zatím držím na 2.1l/100km, což je velice hezké a studentům se úspora benzínu bude hodit. Lehce se přehazuje ze strany na stranu, v zatáčkách je velmi dobře ovladatelná.

Lobo73
Lobo73 napsal 09.01.22 v 22:09 10b.

Supeeeer...mohl bych být Tvůj táta...ale mohli bychom se spolu projet, tam na věku nezáleží, jsme bikeři ne???
... NO FEAR!!!
jooooo... a Honda je Honda...dobrá volba ...palec nahoru

gringoxk12
gringoxk12 napsal 20.12.21 v 19:41 10b.

hezké moto, mám větší sestru a sem sní čím dál víc spokojený. Tak ať ti to jezdí kolama dolů a přináší radost.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.10.21 v 23:50 10b.

K167
K167 napsal 15.10.21 v 20:08 10b.

Moc pěkná mašina.
Ať Ti to jezdí a hlavně samé šťastné návraty domů.