Honda VFR 800 (2006)

Vlastník Vladimír11
Vloženo 5.9.2021
Aktualizováno 29.10.2022

Ze Sport Touring mota je předělaná tak, že je z toho jen Sport.

Motorka koupena od FIRMA:Globalmoto Horní Počernice (Horní

Triumph Sprint ST 1050: důvod neuveden

První dojmy - Motorka nepadla hned do ruky kvůli celkovým úpravám. Říkal jsem si „To byla lepší VFR 750 92." Pak jsem vychytal to, co mi vadilo a je to.

Motorku bych doporučil pro - V4 motor a jeho průběh nezklame jezdce kteří jezdí jakýkoliv počet válců.

Doplňky na motorce - Sbk páčky stupačky, dynojet powercomander, pipercross vzducháč, skorpion laufy, full LED světla :D
2022 31.8. Accossato Racing sestava 4 KITA4/20/L/2 ( 19x20 ) https://www.titaniu...-s-kloubovou-packou/

Mnohem lepší odezva a brzdná síla.
původní pumpa nissin CRC si s 2x 6ti pístkovými nissin F4 třmeny neporadila. Třeba to na tý MV Agustě fungovalo ale tady ne tak dobře. Ještě zkusim zrepasovat ale když už mám závodní radiálku, tak vše bude brzdit o něco méně.

Překoplé VFR 800 VTEC 06. Přední kolo, brzdy, vidle a brejle z MV Agusta F4 1000 S.
Takže Japonka ... s Italem.
Pipercross, powercomander, sbk přepáčko a dva škorpióni.
Teď Metzeler Sportec M9 RR lepší jsem nejel. Měl jsem Bridgestone a Pirelli :D
Za den jsem na tom najel 700km včetně 150km Masarykova okruhu/polygonu a dobrý.
Most to sfouklo bez větší obtíží (malá obtíž byla výměna brzdové kapaliny po každé jízdě ale dělá se jednoduše).
V mostě jsem se držel R6 a CBR 600 díky V4 motoru ale na cílovce trošku ujížděli.
viz. moje vidko

Mám na vfr800 najeto sice jen 6000km ale už teď říkám že se na tom jezdí parádně.
Zrychlení, brzdy (jedině sintr), ovladatelnost (když je čerstvé obutí tak to snese extrém nebo okruh)
VTEC u mě novinka na kterou jsem si rychle zvyk. Raději bych měl sice 4 vetily na válec na pořad ale takhle to taky jede.
Motorka do nepohody. Ještě poctivé VFR.

Mike70
Mike70 napsal 23.02.22 v 19:29 9b.

Hmmmm

Gahan37
Gahan37 napsal 28.09.21 v 20:22 10b.

Dobrá předělávka, zatím jsem viděl jen předek z Fároše 06…..750 je samozřejmě lepší ….

sfv
sfv napsal 09.09.21 v 22:40 10b.

Krásná ! Pěkně upravená!

Hříbek
Hříbek napsal 08.09.21 v 08:34 10b.

Vypadá moc dobře a ty úpravy jsou top Chtěl bych ji vidět v akci jak nahání všechny ty supersporty

Kali88
Kali88 napsal 07.09.21 v 23:09 10b.

moc pěknek kousek