Kawasaki Z H2 (2020)

Vlastník Weithfisto
Vloženo 25.7.2021
Aktualizováno 9.9.2021

Bestie! K tomuto není třebas více co dodávat.

První dojmy - Po nasednutí a otočení klíčkem se dostavila euforie a rohlík od ucha k uchu a ten vydrží dokud motorku zase nezaparkujete v garáži. Je to prostě jedním slovem peklo.

Motorku bych doporučil pro - Klidně pro začátečníka, pokud motorku bude jenom tlačit :-D

To je tak když si na dovolené brouzdáte po netu a máte svou slabší chvilku a během toho si koupíte novou motorku

Jelikož je motorka teprve v záběhu, tak není moc co poreferovat, ale prostě zvuk kompresoru je božíííí.

Jediné co mě vadí je, že nelze eliminovat hluk větru, aby člověk ten kompresor mohl slyšet pořád. Je to tak návykové, že hnedka během první jízdy mě blýskl radar, protože toho zvuku odplivnutí se nedá nabažit :))

Maro13
Maro13 napsal 09.09.21 v 12:57

Brukev
Brukev napsal 27.07.21 v 11:01 10b.

Super stroj co zaslouží 10b. Taky o něm přemýšlím ale opět mě odrazuje přístup prodejce/zastoupení této značky... Motorky jsou srdcovka a tak prostě očekávám jiný přístup prodejce... a slova, nejsou, letos už nebudou a pak budou drahý... mě tedy moc nerajcují ... stačilo by OK. dejte Nám tel a až budou tak si zavoláme, projedete se a něco vymyslíme ... chjo...

Mira_62
Mira_62 napsal 26.07.21 v 16:54 10b.

Paulano
Paulano napsal 26.07.21 v 16:19 10b.

Pecka stroj

vopák
vopák napsal 26.07.21 v 12:52 10b.

Parádní extrém z Japonska..užívej