Triumph Bonneville SE (2012)

Vlastník -Luboš-
Vloženo 30.4.2021
Aktualizováno 19.7.2022

Motorku jsem v minulosti již měl, tudíž jsem věděl co kupuju a proč

První dojmy - první dojem ? "Konečně" ;-D. chyběl mi, proto jsem ho kupoval zpět.

Motorku bych doporučil pro - ..naprostá většina lidí co testuje motorky a i většina obecné motorkářské obce vám řekne, že je to motorka pro začátečníky a holky... já si myslím, že je to nesmyl a myslím, že to má dostatek výkonu na cokoli co od motorky dneska potřebuju, a pro začátečníka to výkonu a kroutáku tolik, že já osobně bych na to svýho syna bez zkušenosti jako na první motorku rozhodně nepustil, ale to je pouze můj názor.

Doplňky na motorce - na motorce byly originální opěry brašen a nosič od triumphu
štítek světla od Mass Engeneering.
laděný výfuk TEC 2-1

já již nainstaloval padací rám
zadní kufr giwi
nabíjecí zásuvku s USB nabíjením
dopnkové sedadlo King and Queen

...mám fyzickej handicap, proto potřebuju mít motorku, resp. pérování as soft as possible, tedy proto jsem prvního triumpha nakonec prodal, miloval jsem na něm každej šroubek, ale ve srovnání s druhou motorkou co jsem měl doma, jsem vnímal, že mi nedělá dobře a víc z tohoto důvodu doma stojí než jezdí a nakonec jsem se rozhodl motorku prodat. Ale chyběla mi tak moc, že jsem řekl, že do toho půjdu podruhé a pokusím se ji změkčit, jak sedadlem, tak případně jinými tlumiči. tak uvidíme, jak to dopadne, pár změn už probíhá, tak jsem sám moc zvědavej...

Milan1963
Milan1963 napsal 30.04.21 v 17:32 10b.

Krasavec.

rade35
rade35 napsal 30.04.21 v 17:30 10b.

Moc pěkná mašina

hansdorf
hansdorf napsal 30.04.21 v 16:53 10b.

jsem rád, že jsi mi potvrdil, že jsem s volbou Bonneville vedle nešlápl, alespoň podle tvého komentáře.
Mě ještě důkladnější seznámení s ním čeká a pokud bude cesta kolem Nyburka ,rád prohodím pár slov.
Tak si užívej , dnes bylo na cestách první velké rojení.