Aprilia Dorsoduro 750 (2011)

Vlastník samitras
Vloženo 22.4.2021
Aktualizováno 22.4.2021

Krásné supermoto, super zvuk, pořád krásný analog otáčkoměr - žádný digitál. Široká řidítka, slušná ovladatelnost.

Ducati Hypermotard 800: Krásná, ale moc drahá a kratší servisní intervaly, náročný a drahý servis

První dojmy - Ty tlusté zlaté upside přední vidle to je nádhera. Zvuk krásných sériových laufů. Nechápu proč kupovat laďáky, když originály jsou krásné a tvoří sexy zadek motky a mají super zvuk. Zátah od začátku a ve špičce to letí jak sviňa.

Motorku bych doporučil pro - Pro holky asi ne. Takže vysocí hoši, co už mají něco odjeto. :-)

Krásné moto s parádním zvukem v sérii.
Trochu mi chybí ukazatel zařazeného kvaltu, na který jsem zvyklý z GSRka.
Hned první jízdu domů jsem letěl jak blázen a moc si to užil. Jako by ani nebyla zimní přestávka a já na ní neseděl poprvé. Teď když nad sebou přemýšlím, tak jsem pěkné hovado a až teď mi dochází co všechno se mohlo stát. Budu se muset uklidnit a hlavně zkontrolovat tech. stav a vše pořádně dotáhnout.
Olej a olej. filtr jsem vyměnil, řetěz vyčistil a namazal, trochu toho sajrajtu z řetězu co byl všude kolem vyčistil a celý sprej na čištění řetězu z Lidlu vystříkal. Zadní kolo se krásně blýská zlatou barvou.
Pak mne čekalo nemilé překvapení, protože jsem zjistil dva volné šrouby na zadním kotouči se strženým závitem. Tak toto mohlo být fatální při té mé zběsilé jízdě. Všechny vyměněny, zalepeny s kontrolní ryskou a budu sledovat!!!
Chybí mi gumy ve stupačkách. Snad nějaké seženu, protože jízdu v terénu neplánuji.
Hodilo by se zadní madlo pro snadnější manipulaci a větší jistotu při stavění na servisní stojan. Ale zase to zkazí ten krásný sexy zadek motky.

hruso25
hruso25 napsal 22.04.21 v 17:44 10b.

Krásna Aprilia so srdiečkom, proste Talianka telom aj dušou.
Jo Tachov, tam som slúžil v ČSĽA. Raz si tam pridem zaspomínať na mladosť.

Juraj22
Juraj22 napsal 22.04.21 v 17:31 10b.

Krásná mašina a pro italky mám slabost
Tak aťto jezdí a hlavně kolama dolů