BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 18.03.2022, Uskutečněno: 18.03.2022, Stav tachometru: 6146 km, Zhlédnuto: 25x

Když už se mi tak pěkně daří, koukal jsem na zažloutlé a namodralé svody včetně katu. Co s tím, zkusit to rozleštit? Ovládnut reklamou kupuji od Autosolu jejich zázrak na zmodralé svody Bluing Remover a na doleštění pastu Metal Poliš. S vidinou brzkého úspěchu se dávám do práce. No, ale asi po 20 minutách zjišťuji, že to moc nefunguje, modrý povlak sice lehce ustupuje, ale zdatně odolává. No nic, svody půjdou dolů. Prohlížím, jak je demontovat, v první řadě jak na kyslíkové sondy. Zjišťuji, že všechny mají relativně krátké připojení s konektorem. Ale také slušně propletené do svazků s kabely a do kabelových plastových vedení. Všechno dobře nafotit, aby se pak vše vrátilo na původní místo. Operace se zdařila, svody jsou venku. Pak nastalo asi pětihodinové zápasení na horizontální vrtačce s leštícími kotouči a kameny na hrubé a jemné leštění. No sic to není úplně vono, ale jde to. Montáž už byla celkem v pohodě, akorát jsem musel sehnat momenťák na ploché klíče pro Lamda sondy.

Milanek13 (48) napsal 18.03.2022 v 09:42+1

Právě si získal titul nejlepšího leštiče .
Já bych se do rozdělávání prakticky nové motorky nepouštěl.
Ale každý má nějakou úchylku .
Moc pěkná práce

1 reakce

DejvGSR
DejvGSR 18.03.2022 v 10:56

No jo, když mě to baví, zkoumat a koumat jak co je udělaný.

Boss.trx850 (3) napsal 18.03.2022 v 09:41

Pěkná ráce.

• Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • YAMAHA YZF – R 125

Palec už celkem poslouchá, ohebnost ale stěží na 50 %. Ale už se dá na kole a také motorku, ovládání blinkrů už jde. Rychle jsem se dal do Yamahy mé neteře. Originál zadní blatníček včetně osvětlení a směrových světel, o

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Roční servis

BMW Cartec Praha Letošní příprava na sezonu je limitovaná hojícím se palcem levé ruky. Alespoň jsem letos poprvé využil služby „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2024