Moto Guzzi V85 TT (2020)

Aktualizováno 4.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 129 záznamů

Rider76
Rider76 napsal 15.04.24 v 23:24 10b.

Díky Yuro za super počtení. A taky tip, kam si dojít moto koupit (nebo aspoň vyzkoušet).

Marty68
Marty68 napsal 12.04.24 v 06:19 10b.

jeden z nej. Popisu na motorkarich. Skvele jsem se pobavil. Kolega chce na duchod Stona a ted chapu proc. Jeden z faktoru je Prvni Kozi, zda se, nejen fajn nazev.

Massakra
Massakra napsal 04.01.24 v 20:19

Juro pěkně , už máš najeto 21.200 km a to jsi říkal že nejezdíš.

hansdorf
hansdorf napsal 04.01.24 v 17:36

Nádherně jsem se pobavil čtením nejen o První kozí (dej jim pánbůh věčnou slávu) , ale zejména o Yurových prožitcích při shánění vysněné Moto Guzzi V 85 TT.

Proto tenhle citát italských guzzistů " se il mio cali avesse la topa sarebbe la mia donna ideale "

volně přeloženo " kdyby moje guzzi měla kundičku, byla by moje ideální žena ".

Tož asi tak .

Sema
Sema napsal 28.04.23 v 00:24 10b.

Super čtení o krásné motorce.

s4r
s4r napsal 09.11.22 v 09:27 10b.

Dočetl jsem, strašně mě to bavilo a doufám, že bude nějaké pokračování…

Dan66
Dan66 napsal 04.11.22 v 09:03 10b.

Opravdu výborně napsáno. Díky a ať se daří Tobě i motocyklu .

zmulin
zmulin napsal 01.10.22 v 08:07 10b.

Dlouhý,ale paradne napsaný a je z toho cejtit ta radost,takže byla i radost to číst.Díky a užívej si jí

Johnb1
Johnb1 napsal 10.08.22 v 09:12 10b.

Ahoj moc gratuluji a děkuji za recenzi. MG jsem měl, nyní mám jinou, ale tvojí recenzi jsem si užil.
Ohledně První Kozí mám jiný pozitivní příběh. MG neb jsem z Prahy kupoval v Praze na P4. Ale spoustu věcí kupoval v První Kozí . Proč teď ten příklad. Kamarád mě naboural do zadního světla, musel jsem koupit nové, tedy jen červený kryt a parabolu. Volám Prahu a bylo mi řečeno, že 2-3 měsíce. Volám První Kozí a bylo mi řečeno to samé, ale s dodatkem...mám tu 3 motorky jako vy, že bych je teď přes léto všechny prodal asi ne...tak vám vymontuji světlo z jedné z nich, prodám a až mi to přijde, tak to dám zpět. Osobně jsem nevěděl co říci, protože to jsem nikdy NEZAŽIL. Světlo přišlo za 3 dni. Takže to jen můj příběh. Osobně bych MG nekupoval nikde jinde než tam, bohužel je to daleko...a všichni by se tam měli jezdit školit, aby věděli, jak se dělá busines. Díky a hodně štěstí s motorkou. Kolama dolů :)

Samíc
Samíc napsal 20.03.22 v 16:12 10b.

Super recenze

33.petr
33.petr napsal 20.03.22 v 12:27 10b.

Leatherboy
Leatherboy napsal 20.03.22 v 10:57 10b.

Skvělá recenze, jsi prostě srdcař a to je boží. Fascinovanej, nadšenej a šťastnej. Psaní recenze sis užil a já její čtení. Skvělý. Ať Guzzina slouží. Stroj a jezdec - jedno tělo, to u Tebe platí!

Kdykoli čtu o Guzzi, zmini tam “motogaráž” v Sušici v samých superlativech. Až příště pojedu na Šumavu, tak je prostě musím navštívit! To se musí zažít.

Gratuluji a přeji mnoho šťastných a zábavných kilometrů!

PS: dal bych víc, ale max je 10b

JirkaV85
JirkaV85 napsal 22.12.21 v 09:37

Zdar Yuro, ta Tvá recenze na Guzzinu je jak reklama a kdo si ji přečte tak prostě musí jít V85TT koupit . Ale můžu s Tebou jen souhlasit. Mám ji také a to už od června 2019 a nájezd přes 20tis. km. Celou dobu žádný problém a každá jízda je super zážitek. Prostě to byla láska na první pohled. Taky jsem před nákupem projel snad celý youtube a internet, ale nakonec po první jízdě jsem věděl, že tohle bude přesně pro mne. Už jsem tedy letos byl i ve fázi, že bych na příští rok vzal něco víc cestovního, a tak jsem ji jel před měsícem na chvilku projet a znovu si potvrdil, že se nic měnit nebude. Pěkné svátky

MJ_72
MJ_72 napsal 09.12.21 v 19:32

Zdar,
tak tohle je hodně vyčerpávající recenze
Já mám aktuálně nějakých 19000 km a vše ok, bez problému..., jinak zkušenost s 1. Kozí úplně stejná :- DD , to jsou prostě srdcaři a fakt umí

Papanhe
Papanhe napsal 29.11.21 v 16:57 10b.

Yura napsal 18.11.21 v 18:35

Ostatní motorkáři:
děkuju všem za vaše reakce, musím říct, že to potěší. Píšete i půl roku po vložení motorky, to je super, vážím si toho.
Díky všem ctění kolegové, užijte si příští sezonu a vždy se šťastným návratem domů

Yura napsal 18.11.21 v 18:31

Dickee:
ahoj, zdravím. Omluva že píšu až teď, já oznámení o komentu, co chodí automaticky, hned mažu a vlastní komentáře otvírám jednou za čas, páč jsem zápis už dlouho neaktualizoval, tak to nehlídám.
Takle:
nejsem v zásadfě proti, ale vždy každého, kdo mě nezná, upozorňuju: jezdím velmi nezáživně, nudně. Dodržuju předpisy a málokdy to hrotím nad kilo. Nemám rád hlavní tahy, radši se courám po okreskách, i když je cesta 2x delší a 3x pomalejší. Ale k Plzni mám nyní vazbu, dcera tam studuje prvním rokem VŠ.
A druhá věc, u mě naprosto zásadní: mám katastrofálně málo času. Je to kvůli práci, máme lesnicko-zahradní živnost, většina práce je sečení trávy, drobný kácení, řezání a tak. Sezonu máme narvanou od května do října. Dnů, kdy můžu vyjet, je jako šafránu. Letos 4800 km, z toho byla týdenní dovolená s kamarády (půl nájezdu), a zbytek začátek května a říjen. Jinak prd Takže domluva se mnou je mnohdy problematická a každýho to odradí.
Ale jinak jo, proč ne

Dickee
Dickee napsal 07.11.21 v 23:47

Ahoj Juro, rád jsem si po čase pročetl tvoji recenzi včetně doplnění. Já mám po dvou sezónách naježděno skoro 15 tis. km a musím říci, že jsem nadmíru spokojen. Pokud jsem pochopil, tak jsi někde z jižních Čech, já ze západních od Plzně. Zdáš se jako dobrý týpek :) a tak co bys říkal na to se z jara někde setkat, poklábosit, vyměnit si zkušenosti a trochu pojezdit? Rád poznám nové podobně chycené lidi jako jsem já.

Kuba02
Kuba02 napsal 16.10.21 v 19:12 10b.

Tak tohle je počtení na úrovni, paráda

-Jandys-
-Jandys- napsal 09.10.21 v 21:23 10b.

Yuro, pročetl jsem to celé až dolů a stále mě to bavilo.Je z toho cítit že tě V85 opravdu chytla za srdce a hrozně moc jí máš rád.I ten popsány přístup od prodejce je hodně suprový , taky jsem zažil ten opačný a to já byl jen kouknout na novinky Jsem taky cílový pacient na MG, která to časem vyhraje se uvidí ale jinak ogare ať tě to s ní baví a furt jen něj zážitky

Jofré
Jofré napsal 20.09.21 v 21:59 10b.

Hezky lidsky čtivě napsáno a popsáno. Taky mě zaujala při uvedení na trh, bylo to prostě zjevení mezi těmi ostatními sterilními unifikáty. Je to pro mě hodně peněz a navíc mě občas odrazuje nějaká ta muška (spotřeba oleje mezi výměnami, rosení blinkrů a možná ještě něco). Ale stejně se k ní pořád vracím, kdoví.

jirka-mz
jirka-mz napsal 05.09.21 v 12:23 10b.

„a hodněkrát už jsem taky stal v lese v ostružinách“ . A já se při čtení týhle recenze malém poščil smíchy ...
Krásnej stroj a fakt povedená recenze .

puffybodie
puffybodie napsal 02.09.21 v 10:33 10b.

To se cte jednim dechem a ta barevna kombinace to uplne vycniva z jakekoliv produkce

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 31.05.21 v 18:47

Yuro, dík moc za info, já mám haxnu 46-47, takže tohle je asi jediná piha na kráse týhle mašiny. Jinak se jim fakt povedla a ten motor s kozama a svym charakterem je u Guzzin boží! A je mi moc sympatický přístup lidí v Sušici. Takový nadšení člověka dokáže strhnout, to už se dneska moc nevidí. Ať ti mašina dělá stále velkou radost!

Myschan
Myschan napsal 31.05.21 v 08:48 10b.

Parádní počtení. Jsem jako Ty, taky mám raději upřímného chlapa v maskáčích či kostkované košili, co si na nic nehraje, než ty dnešní dvacetileté rádobymanažery v bílé košili, co se tváří jak kdyby jim to patřilo a nejsou schopni rozeznat stranový klíč od šroubováku. Užívej si a kolama dolů

Yura napsal 29.05.21 v 17:50

Díky všem za neustále přibývající komentáře. Cením si toho
Mám už najeto přes 2000 km, slibuju že brzy dopíšu už nějaké zkušenosti se strojem a servisem.

to Všudezdejší:
Patřím mezi výjimky, kteří navzdory poněkud Obelixovským rozměrům mají normální velikost bot, tzn. někde kolem č. 9 starého číslování a zhruba č. 42-43 dle nového. Přesně nevím. Držák spolujezdecké stupny mi nevadí a nechytám za něj, a to včetně několika úseků, kdy jsem zkoušel jezdit "ve stupačkách". Ale je to na hranici - větší boty už určitě budou mít problém.
A když už je o tomto řeč - kolena mají ještě asi 5 cm místa k hlavám válců. To je taky častej dotaz.

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 29.05.21 v 17:06 10b.

Krásná mašina a parádní recenze. Skoro by měl člověk strach do tý Sušice jezdit, abych neměnil svojí Kačenu. Někde jsem slyšel, že vyšší lidé, kteří mají větší haxnu, což mám třeba já, tak jim překáží úchycení stupaček pro spolujezdce. Koukám, že taky patříš k vyšším a máš možná taky větší nohu, jak to vnímáš ty?

Dickee
Dickee napsal 24.05.21 v 23:42 10b.

Skvěle jsem si početl a pobavil. S První Kozí a lidmi tam v Sušici mám naprosto stejné zkušenosti. Moc rád tam k nim jezdím. Teď naposledy jsem tam byl v pátek 21. 05. 2021 na servisu mojí Rosso Calahari.
Co se týká TTčka, mám ji od loňského května, najeto 6900 km (v pátek a sobotu jsem na ni najel přes 700 km.) a jsem z ní doslova nadšen. Pokud mohu poradit, nechvátej na ni při zajíždění. Je to sice někdy nuda, ale vyplatí se to. Prvních tisíc km doporučuji skutečně netočit více než 4,2-4,3 tis. otáček. Pěkně v klidu řadit. Před jízdou ji nechat hezky prohřát. Po prvním tisíci začít přidávat, ale stále max. do cca 4,6 tis. otáček. Ještě po 5000 km budeš cítit jak motor s každou přidanou 100 km jede lehčeji a lehčeji. Také počítej s určitou spotřebou motorového oleje a vzhledem k relativně malé náplni (jen 1,8l) si pravidelně kontroluj na okénku rysku. Je zcela normální když si vezme, alespoň u mne cca 2-3 dcl na 2000 km. Jinak ať slouží a dělá jen radost. Nemohli jsme lépe vybrat.

birddog
birddog napsal 22.05.21 v 08:24 10b.

Yuro dík za parádní počtení a gratuluji Ti k novému krásnému stroji. Říkali jsme si se synem, když jsme od Honzy ze Sušice odváželi naše dvě nové Guzzi Kalahari milenky, u koho asi skončí ta třetí, která tam ještě zabalená v krabici čekala na svého nového majitele. Evidentně je v dobrých rukách, tak ať Ti dobře slouží, tak jako nám ty naše. Třeba se někdy někde na cestách potkáme . Tvoje slova o První Kozí jsou do puntíku pravdivá, moje roky těch jen nejlepších zkušeností s nimi to potvrzují. Tak profesionální a hlavně lidský a individuální přístup se v dnešní divné době jen tak nevidí. Alespoň ještě v Sušici v Kozách je svět v pořádku.. Míra z Klatov.

Strider
Strider napsal 21.05.21 v 13:44 10b.

100 bodov ! nasmial som sa jak kôň a doslova som citil, ako na nej sedim a jazdim. skvele recenzia.

paliZBlavy
paliZBlavy napsal 05.05.21 v 09:33 10b.

pobavilo Ja som napríklad kancelárska krysa z hlavného mesta ale takýto ľudský a zanietený prístup u predajcu oceňujem viac ako naleštený showroom. My to tak nejak príde, že to k tým Guzzi-nám patrí. V mnohom sa tu s tebou stotožňujem, nech ti dobre slúži

dedaj
dedaj napsal 01.05.21 v 18:23 10b.

Super čtejní, stejně jak u Hondy

penous
penous napsal 01.05.21 v 14:34 10b.

tobský
tobský napsal 17.04.21 v 13:01 10b.

Mann
Mann napsal 16.04.21 v 19:37 10b.

dočetl jsem to ke králíkům, dál to něšlo Přeju kopec srandy

MJ_72
MJ_72 napsal 13.04.21 v 15:39 10b.

Tak trochu vím, o čem mluvíš... Jak 1. Kozí, tak dojmy z mašiny
Gratulace a ať to dobře slouží.

Vrbeňák
Vrbeňák napsal 13.04.21 v 09:53 10b.

... krásně napsaný ,v prosinci jsem z První kozí kupoval tu samou, stejný zkušenosti s prodejem,s motorkou i pocitama,jen jsem byl ušetřenej toho domácího mlčení , hodně radostných km bez nehod přeju...a desítku k tomu přidávám...

Koudy01
Koudy01 napsal 12.04.21 v 10:31 10b.

Supr text jasných 10

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 06.04.21 v 17:08

Je fajn, že text je průběžně aktualizovaný...a člověk tak může srovnávat.

Yura napsal 02.04.21 v 20:30

Vidím že stále přibývají další reakce, což je samozřejmě dobře, jsem rád, že to tolik lidí zaujalo
Jakmile získám s TéTéčkem víc zkušeností (a samozřejmě se servisem, doplňkama, spotřebákem, atd.) určitě vše zase doplním sem do recenze, aby získala vypovídací hodnotu.
Díky moc všem

Drpa: díky za nabídku, ale pokud jde o mě, budu teprve testovat, jak se osvědčí to krátký co tam mám. Mám s tím najeto nula nula prd, možná budu chtít po čase změnu, možná ne. Třeba se to teď bude hodit někomu jinymu, kdo to tady čte.

findejs1310
findejs1310 napsal 02.04.21 v 19:07 10b.

Jo jo to chci taky

Drpa
Drpa napsal 02.04.21 v 18:07 10b.

Moc pěkný,
btw dávám všanc svoje plexi z Travel verze. Výměnou za to menší...

Pavel_AT
Pavel_AT napsal 02.04.21 v 15:01 10b.

No moc hezke, take jsem o ni uvazoval, ale nakonec zvitezilo nové XRko od BMW. Ale stale musím říci , že je to pěkné moto. Ať se daří a kolama dolů.

vojtěchvojtěch
vojtěchvojtěch napsal 02.04.21 v 10:41 10b.

Mám radost, že máš radost z Moto Guzzi V 85, já vybírál dva roky a v r. 2020 bylo jasno Travel z
První Kozí, vše jsme dohoukalí na veletrhu v Brně no a v květnu přivez fousatej pán stroj. Nejlepší
dárek za život k 60sátiná a to jsem koupil aniž bych se na guzzině svezl.
Pěknej komentář od Tebe, až pojedeš někdy na Moravu zastav v TR. Loni jsem byl v Sušici na
garančce a vše super.
Přeji mnoho projetých km.

SwitchmanCZ
SwitchmanCZ napsal 02.04.21 v 09:46 10b.

Doprčic!! Tak takhle dobře jsem se u recenze už dlouho nezasmál. Smíchy rozložen jsem byl už u ostružinového úkonu!
Ten design je něco tak šíleně kontroverzního, že fakt budou jen dva tábory lidí, ti kdo jej zbožňují a ti kdo jej nenávidí. Patřím teda do té první i když jsem si dlouho převaloval v hlavě myšlenku, jestli se mi líbí nebo ne.
Parádní recenze nádhernýho kusu techniky! Ať slouží a dělá radost!

alexander
alexander napsal 02.04.21 v 08:01 10b.

Irsaioliver
Irsaioliver napsal 31.03.21 v 12:35 10b.

PetrMontag
PetrMontag napsal 31.03.21 v 11:30 10b.

Zdravím, s popisem První Kozí plně souhlasím. Nelituji jediné sekundy, minuty ani hodiny, co jsem tam stravil. Úplně se tam zastaví čas a krášně si to člověk užije. Co se týče V85TT tak dobrá volba. Motorka je hravá a hbitá, když posuzuji s Yamahou XVS 1300 A nebo Suzuki GSX 1400. Taková sranda motorka co baví. A okolí Sušic... pecka, hned bych tam jel na dovču. Kdo přemýšlí nebo nepřemýšlí nad Guzzinou, musí do Sušic. Mějte se.

Whisky
Whisky napsal 31.03.21 v 08:52 10b.

Supr.

ruinin
ruinin napsal 31.03.21 v 00:09 10b.

To je krásný povídání. Ty trable s penězi - to mi připomíná moje dilema, jestli fakt chci dát za první motorku 180 000. Mám ale jednu výhodu oproti Vám. Nemusí mi to nikdo schvalovat...

duffmar
duffmar napsal 30.03.21 v 21:38 9b.

Ahoj, jsem Trumhpetista ale Guzzi mě se mě nikdy nepřestala líbit. Vždy jsem ji chtěl zažít a doufám, že se mi to jednou povede. Tobě přeji to nej s krásnou motkou

rraadduuzz
rraadduuzz napsal 30.03.21 v 21:13

Parádní popis, umíral jsem smíchy ať ti to jezdí, krásná mašina...

valasek
valasek napsal 30.03.21 v 20:26 10b.

Jestli obecně Guzziny něco mají, tak to je určitě charizma. Prvně jsem tuto značku potkal na severu Norska a čistě náhodou to byl model Norge. S majitelem z Finska jsem se dal do řeči a na jeho krásku jsem si chtěl alespoň nesednout.. no paráda, spustil se alarm a že ji měl úplně novou, nevěděl jak ho vypnout . Model Stelvio 1200 jsem si už projel, bylo těžké, docela dost vibrovalo... kdybych trochu více vyrostl, byl trochu mladší a asi i více vážil... Stelvio bylo v pohodě, jenom já jsem měl dost nedostatků
Tak si tu Guzzinu užívej... je krásná a svoje!

spike-cz
spike-cz napsal 30.03.21 v 18:26 10b.

Chlape pobavils a potěšils mne moc!
Za přiznání skutku v ostružinách a za popis kozího chlívku? NO jasně taky !

Držím palce, vždy kolama dolů a na viděnou na cestách!

wi_tack
wi_tack napsal 30.03.21 v 17:41 10b.

Díky za parádní popis výběru a nákupu MG Do budoucna jí mám taky v hledáčku a i když to mám na Šumavu docela daleko, za dobrým prodejcem a servisem se vyplatí zajet. Díky za další inspiraci v řadě dobrých referencí na moto i prodejce

stařík62
stařík62 napsal 30.03.21 v 15:24 10b.

Za popis nákupu. A za výběr Guzzi.

Cormac
Cormac napsal 30.03.21 v 10:55 10b.

Bezva popis

Jenda1319
Jenda1319 napsal 30.03.21 v 10:55 10b.

Honza z První Kozí je prostě duch Moto Guzzí ;)... Nic není problém, všechno se dá vyřešit a úplně nej je přijet na motorce na pravidelný servis a při čekání na odvoz tě napojí neomezeně zlatavým mokem;)...
Recenze super a je vidět , že už jsi kozímu opojení propadl a neboj - bude se to stupňovat;)...
Mám V7 Carbon - ale pocity, když jsem se na kozí předváděčce poprvé rozjel se ani nedají popsat...
Přeju mnoho šťastných kilometrů...

Hellrider
Hellrider napsal 30.03.21 v 08:21 10b.

Tak už jsi pořídil, Yuro. Paráda! A příběh s První kozí krásně vystihuje tu pozitivní atmosféru, co tam panuje. Krásně shrnuto a nezbejvá než popřát hafec příjemnejch vibrací a krásný a pohodový kilometry s orlem na nádrži! Nu a jistě se někdy někde potkáme, toulám se často po okolí Strakonic a ještě častěji na plzeňsku s výjezdama na Šumavu.

Ventil-TP
Ventil-TP napsal 30.03.21 v 00:45 10b.

Jsem zapoměl na ty body

Předchozí