Triumph Thunderbird 1600 custom (2013)

Vlastník Shaggycz
Vloženo 22.3.2021
Aktualizováno 22.3.2021

To není motorka, to je životní styl. Za mě moc pěkně provedená motorka, která není zrádná ani pro takového amatéra jako jsem já.

Motorka koupena od Pixla (Kladno)

První dojmy - První dojmy byly neuvěřitelné, jelikož nemám tolik zkušeností s motorkami a už vůbec ne s takovými obsahy, tak jsem chování motorky vnímal úplně všemi nesmysli co mám. Tenhle pocit by neměl nikdy zmizet. Docela rychle mi sedla, jen na začátku jsem se pral s delším krokem na páce spojky. Ale už jsem se naučil.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych pro kohokoliv, když jsem ji zvládl i já. Motorka je asi nejzrádnější když stojí a to jen kvůli váze. Takže to chce mít aspoň nějaký sval na nohách. Ale stačí mít smysl pro rovnováhu a trochu předvídat. Mě se dvakrát nevyplatila kombinace blbej povrch a dobržďování.

Doplňky na motorce -
Nemám rád velké zásahy do postavené motorky z výroby, ale origo doplňky na Thunderbirda jsou fajn.
Takže jak je na fotce. Padáky, kufry, kryt spojky, opěrka pro spolujezdce a dalších pár drobností. Ale to nejdůležitější je Big Bore kit. Takže z 1600 na 1700. Hahaaa

Motorku jsem spíš zdědil než vybral. Líbila se mi to jo, zvuk pěkný. Kamarád prodával a já jen měl potřebu udělat nějakou blbost. To jsem netušil, jak blahé pocity budu po svezení na Thunerbirdu mít.

Něco už jsem najel a jen tak podle pocitu jsem dostal takovou chuť na nějakou dálku. Cítím pod zadkem spolehlivou motorku, která se na silnici chová velice příjemně i přesto, že vládne takovou váhou. Ale na nezpevněném povrchu bacha. Zemská přitažlivost je sviňa. A taky čmeláci. Jezdím bez plexi.

JA-NE
JA-NE napsal 01.07.22 v 14:21 10b.

WOW!

PSanec
PSanec napsal 23.03.21 v 12:16 10b.

Triumph dělá jen pěkný motorky.

Čadil
Čadil napsal 23.03.21 v 12:09 10b.

SlimM
SlimM napsal 23.03.21 v 09:58 10b.

Krásná

tomcruise77
tomcruise77 napsal 23.03.21 v 06:43 10b.