Yamaha XT1200Z Super Tenere (2011)

Vlastník Zdeněkhr
Vloženo 21.1.2021
Aktualizováno 4.6.2022

Krásná, jedinečná mašina z poctivého materiálu. Takových se dnes už moc nedělá. Kardan, relativně jednoduchý spolehlivý stroj na dlouhé cesty.

BMW R 1200 GS Adventure: Cena, ma jí kdekdo, prodej s velkýmy km nájezdy
Triumph Tiger 1200: Topí, a poruchové ročníky o které jsem měl zájem
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Spo: No Honda, můj velký favorit. Důvod proč jsem nekoupil, asi ten řetěz
Honda VFR 1200X Crosstourer: Krásná mašina, byl bych raději kdyby to byl dvouválec d V
Yamaha Tracer 900: Tady jsem moc váhal, super stroj.

První dojmy - Je to těžké jak hovado. Jen aby mi to nespadlo, to bych už asi nikdy nezvedl :-) A nakonec, paráda. Ta váha je možná i správně.

Motorku bych doporučil pro - Toť otázka? ?? Každému kdo to má v hlavě v pořádku a netouží mít nejmodernější raketu.

Doplňky na motorce - Je toho mnoho a ještě určitě přibudou.

Rád cestuji, rychlost mě nezajímá. Tohle zvládne snad vše. Nemůžu tady básnit jak je tento všemi dobře známý stroj úžasný. Ještě jsem vlastně na něm ani moc nejel. Vše ukáže nadcházející sezóna. Jsem tv YouTube povaleč ), rád koukám na různé cestopisy které jsou amatérsky zpracované více méně tak dobře, a vše ze svých finančních prostředků, že by se Liška s Révajem mohli přiučit . Mě osobně inspirovali chlapi tak hodně, že jsem to enduro prostě musel koupit. Taky samozřejmě děkuji dnes již kamarádovi Jarkovi, který tento stroj jezdí už nějaký čas a má s ním mnoho skvělých zážitků. Jeho videa jsou prostě nepřekonatelné. Sám jsem zvědav co vše letos spolu s Tenerkou zažijeme. Naplánováno je toho dost, snad nám to ta ku.va virus covid, potažmo rádoby politik nepřekazí. Více o motorce přidám později, dočkáte se.

PJ_91
PJ_91 napsal 19.02.21 v 21:45 10b.

Zajímavá barevná kombinace, s tím rámem vepředu vypadá jak tank . Tak ať dobře slouží a co nejdřív nás nechají nějak rozumně cestovat

Pupi04
Pupi04 napsal 18.02.21 v 09:57 10b.

Krásná mašina , tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

rafanvm
rafanvm napsal 05.02.21 v 19:36 10b.

Vítej v klubu a doufám, že budeš spokojený

-Jandys-
-Jandys- napsal 31.01.21 v 00:01 10b.

Krásný kousek, vše pěkné ladí, radost se na ni dívat

dave25
dave25 napsal 30.01.21 v 07:21 10b.

Krásná mašinka!!!