KTM LC8 950 Adventure S (2003)

Vlastník bolux
Vloženo 24.11.2020
Aktualizováno 24.11.2020

Ve 14 letech co jsem poprvé tuhle divnou motorku uviděl na silnici na živo, jsem vůbec netušil že mě někdy velký motorky budou zajímat, ale ten záblesk kdy kolem mě projela zůstal někde v hluboko v hlavě a pravidelně vracel.

První dojmy - První dojmy nejsou uplně první, pár LC8 jsem si otestoval, ale první km na silnici byly rozpačitý. vzal jsem za to z respektem ale chtěl jsem vědět co motor dělá pod plynem, a říkám si no dobrý ale 100 koní nic moc, pak se podívám na budík a 160, tak ok ono to fakt jede :D.

Doplňky na motorce - karbon štít, kufry hepco, oxford grypy přeoperovaný pod molitany, KTM blastry, ADVA welding šusplech, adaptér na kastlík, led blinkry, držák mobilu od lsadv.cz, leovenca koncovky.

V partě jsem byl dlouho za exota co tahá slabý, těžký a nízký KLE tam kam patří opravdový enduro, partu sem stíhal tak nebyl problém. Ale, furt se muselo ladit, vařit rovnat, lepit. Největší vidle mi do japonské mise hodil kámoš co dlouho taky zvažoval KLE a nakonec mi na zahradu přijede na KTM, do toho třicítka na krku svatba za rohem, bylo rozhodnuto, prasátko to mělo spočítaný.

Najeto mám 7 000, 50/50 off/silnice.
Začnu silnicí, težko věřit že taková vobluda se nechá tak lehce vodit po utažených okrskách, poslouchá na slovo. Reakce plynu je agresivní, super když si chce člověk zařádit, ale ne už tak když se člověk snaží přesouvat z bodu A do B, zvlášť ve dvou, motorka se neustála houpe dopředu do zadu, pravá ruka se musí hodně uklidnit, to samý na dálnici, člověk se snaží jet 130 a rup je tam 160, konstantní rychlost je docela problém, dlouhý přesuny jsou únavný.
V terénu je to jiná písnička, člověk nemusí brát na nic ohled, krom šířky nádrží a předního ráfku, stačí to tam poslat a pak se jen divit co všechno se dá přeletět aniž by člověk přišel o plomby. To co nepobere podvozek se zvládne plynem.

Motorce je uplně jedno kde jede, stačí přidat a užívá si, pak už jenom záleží na jezdci jestli stíhá.

Taz-007
Taz-007 napsal 09.12.20 v 20:01 10b.

Guga
Guga napsal 25.11.20 v 11:28 10b.

Poctivý kus cendura

cong156
cong156 napsal 24.11.20 v 23:18 10b.

To to trvalo
Na psychotestech ti stejně roky vycházelo, že jsi anti-kawasakista :)

Radus88
Radus88 napsal 24.11.20 v 20:44 10b.

Peknej stroj
Taky mam v hlavě nejakyho brouka co mi pořád něco našeptává