KTM 1290 Super Adventure (2018)

Vlastník ninjazx10r
Vloženo 5.11.2020
Aktualizováno 12.11.2020

Raketa s divným čumákem, ale se skvělými jízdními vlastnostmi.

První dojmy - Mooc pěkný svezení. Líbí se mi skoro vše.. Kromě: a) Přední pohled, b)úzká zrcátka, c)úzké stupačky, d)trochu to topí pod prdel, ale nic zásadního, že bych to nevydržel nebo mne to omezovalo.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co mají rádi motocykly, převážně pro cestovatele co mají rádi sportovní projev motocyklu a chtějí občas potrápit i oplastované zaléhávačky :-)

Doplňky na motorce - akrapovič, mřížka chladiče, padací rám, sedadla power parts, top case a spoustu dalšího...

Něco už jsem najezdil... Ale tohle mi sedlo jak mísa na prdel. Elektronika maká parádně bez pocitu, že mi do toho nijak výrazně kecá. Vypnout vše a zkusit to nasyrovo, tak na to ještě nemám koule..
Motor no comment-raketa. Podvozek snad na všechny možné povrchy.
Manipulace na místě skvostná (po triumphu to, ale bude mít většina motorek )
Přední pohled velice diskutabilní, ale čím víc na něj čumím, tím míň mne sere . Přísvit do zatáček, tablet a spoustu fičur k nezaplacení.
Přísahám, že tohle je první motorka u které přemýšlím, že si ji po odjetí koupím znovu.

Míra1970
Míra1970 napsal 12.11.20 v 12:11 10b.

Dobrej výběr, tak si ji ve zdraví užij.

Paulano
Paulano napsal 12.11.20 v 09:55 10b.

Ivoš83
Ivoš83 napsal 05.11.20 v 20:18 10b.

abbany
abbany napsal 05.11.20 v 17:22 10b.

Bombáááá , vím o čem píšeš, co kilometr, to vetší láska

Brukev
Brukev napsal 05.11.20 v 15:41 10b.

Jak už jsem tu psal, tak v téhle barvě Top + akrap a Orange rám... co víc si přát