Gilera RCR 50 (2006)

Vlastník Peta29
Vloženo 26.10.2020
Aktualizováno 26.10.2020

Živá padesátka, výborná ovladatelnost do zatáček, ideální výška.

První dojmy - Na motorku jsem si rychle zvykl, ovladatelnost je úžasná, motorka je lehoučká a mrštná. Zkoušel jsem s ní jezdit lehčí enduro, nelze porovnat s fichtlem.

Motorku bych doporučil pro - 14-15 letý, co si chtějí udělat řidičák na AM

Doplňky na motorce - Zvýšení řídítek, angel eye žárovka, taštička na olej, kit 72,4ccm

Motorku mám druhým rokem, najel jsem na ní něco přes 11 000 km. V terénu s neupraveným motorem se dá s motorkou jezdit docela v pohodě ale jakmile přijde nějaký prudký kopec tak má docela problém se do něj vyškrábat. Na motorce mám kit na 72,4cc od airsalu, lepší klikovou hřídel a karburátor 17.5 maximálně dala 90km/h i ve dvou, plasty jsou lakované. Měl jsem problém s zadním světlem, celý vnitřek je plastový a pokaždé se mi urvaly držáky. Dále se často rozpadají ložiska v zadním kole. Snad poslední větší problém co jsem měl byl že jsem asi 3x ukopl pojistku u nakopávací hřídele a musel kvůli tomu sundavat spojkové víko. Jinak v pořádku motorka na začátek, občas jsem na tom svezl i nějakou slečnu ale nedej bože když přišel kopec. Doporučil bych ji každému kdo chce začít v 15 a má rád komfort na silnici.