MV Agusta Dragster 800 (RR) (2016)

Vlastník Petrasek5
Vloženo 10.10.2020
Aktualizováno 10.10.2020

Takhle vypadá sportovní naked, když ital dostane volnost a nemusí šetřit.

Triumph Street Triple RS: Kdybych kupoval od dealera, tak beru Triumpha, cena/výkon je fakt dobrá.

První dojmy - Jízda na býku, hravost a mrštnost. Otáčkoměr minimalisticky zobrazuje prvních 7 tisíc otáček!:-D Sport a nic jiného, protože pak přestaně fungovat např. downshifting..., jasná zpráva pro uživatele, který režim se má používat.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co nemají čas na cestování a chtějí při cestě do práce a zpět pořádnou dávku zábavy. A samozřejmě na machrování před kavárnou.

Doplňky na motorce - Blinkry, ochranné prvky, karbony, výfuk.

Měl jsem možnost se projet na této motorkce a jelikož nebudu mít teď čas na cestování, chci se bavit, terén nechci jezdit (proto sportovní naked), tak výběr byl snadný.

Pár kilometrů jsem najezdil a nic z motorky neupadlo. motor je klenot a ještě že mám rok 2016, která nemusí splňovat výšší EURO normy. Podvozek je sportovní, na moji váhu není ideálně nastavený, budu řešit a ve výhledu repas.

Hezké silnice s hodně zatáčkama, tam je její místo, jak psali redaktoři.

Cestování..., můžeš, protože když nekdo může cestovat na supersportu, tak na tomhle taky.

JollyJoker
JollyJoker napsal 17.10.20 v 18:26 10b.

Bajz0
Bajz0 napsal 13.10.20 v 19:15 10b.

Krasna motorka, mne sa viac pacila v ciernej, ale ked som si ju skusil vyzeram natom ako mucha na cukriku
PS: a hej na supersporte sa da cestovat ked som bol na Gixre v Albansku tak namna skopcaci na GSach cucali ako na zjavenie

TF88
TF88 napsal 12.10.20 v 16:54 10b.

dragsterrr
dragsterrr napsal 10.10.20 v 19:03 10b.

Pekný kúsok, viem o čom hovorím :).

Dowshifting funguje aj na custom mape, len jedno nastavenie musí zostať zapnuté na šport, len si teraz nemôžem spomenúť ktoré :).