Honda CB 500 (2002)

Vlastník Conquest
Vloženo 29.7.2020
Aktualizováno 29.7.2020

Od svých 18ti jsem si ji chtěl pořídit a po 20ti letech se mi to povedlo:)

První dojmy - Krásný zvuk, na klidnou jízdu ideální. Ale pokud přidáte trochu plynu, tak nad 6000 otáček skučí a letí rychleji než Slovenská strela. Původně jsem chtěl novější CBčko, ale po recenzích a vyzkoušení je to jen skůtr namontovaný do motorky s ohledem na emise.

Motorku bych doporučil pro - Vhodný i pro menší osoby, 173-185 cm, sedlo je 770mm, konkurence má 820 většinou.

Stupačka od řadičky ideální, ani blízko, ani daleko. Sedlo je o něco níže než konkurence. Má poctivých 42 kw oproti dnešním novým 35kw. V nízkých otáčkách dokáže jet velmi rozumně, necuká se s velmi malou spotřebou. Ale když se chcete vyřádit, tak je to větší zážitek než na nové CB 500x.
Podvozek je malinko tvrdší, ale zvládá i lesní cesty plnou kamenů a kořenů, díky nízkému posedu sedla je velmi stabilní a málokdy se stane, že ji položíte.

Marty68
Marty68 napsal 18.01.21 v 13:31 10b.

parádní stroj!

Conquest
Conquest napsal 10.08.20 v 11:56

Ahoj, jo jo, koukal jsem jezdi se dobre a ten zvuk dvacet let jsem ji chtel a po 20 ti letech si ji nakonec koupil:) a nelituju

Conquest
Conquest napsal 10.08.20 v 11:56

Li.
Li. napsal 09.08.20 v 23:23 10b.

Jůůů, Berunka má na Benešovsku ségru
Jak se Ti jezdí?