Honda CBF 125 (2014)

Aktualizováno 7.3.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Kaczenka30 napsal 07.03.21 v 18:10

Jojo, když má člověk hodně času, tak rozhodně ano
Se mnou už nepojede, šla o dům dál

callowsick
callowsick napsal 07.03.21 v 18:02 10b.

Motorka na cestu kolem světa

Pedl
Pedl napsal 24.07.20 v 15:17 10b.

Kaczenka30 napsal 23.07.20 v 12:01

Ten se toho nebojí Já se bojím jezdit do červených, ale jak jí vyměním ten olej, tak to prubnu
Jj, já si lehám, ono ani není moc příjemný tak kolem toho kila na tom sedět vzpřímeně... Zvažuju ještě teda vyšší plexi, jestli mi to aspoň trochu pomůže, páč občas mám pocit, že odvlaju za motorku
Tak to chci vidět fotku, jak s Tvými dvěma metry ležíš na Monkey, tak mi ji pak pošli

puffybodie
puffybodie napsal 23.07.20 v 10:12

Hmmm, to vypadalo jako model co ma jen tu stupnici s doporucovanym stupnem podle rychlosti.

Tady 115 na tacho, ty jsi mensi a lehci takze 120 na tacho to dat musi. Jen teda vidis, ze musis byt v cervenem na otackomeru no A kdyz zalehnes, tak by to dalsich 5 mohl vyskrabat. Na Monkey taky kdyz zalehnu tak je to lepsi

Kaczenka30 napsal 23.07.20 v 08:17

puffybodie>
Přesně!
Je to taková Sviňuška no...

Jj, 104 je v TP. Tuten model nemá tu stupnici, ale normální otáčkoměr, takže paráda

puffybodie
puffybodie napsal 23.07.20 v 07:46 10b.

Hlavne dobra koupe tenhle rocnik za tu cenu. Proti Aprilce (nebo Svinucha nebo proste jen Svine? ) je to neco jineho, ale zjistis, ze tohle se dostane rychleji do ruky a zatacky si budes uzivat o sto sest.

Hele ta maximalka 104 je v TP? Takze s tebou to musi dat tak 120 tacho, i kdyz to chvilku potrva se na to sesbirat Musis ctyrku hodne vytocit, vice nez co radi ta stupnice u tachometru (nechapu proc tam nedali otackomer).