Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník MedaSV
Vloženo 1.9.2004
Aktualizováno 18.4.2018

První dojmy - Ladak+svody Laser,filtry KN,stitek GIWI,zrcatka F1 a dalsi blbinky.V tp25KW jinak otevrena,paradni zvoucek(ducati,taha pekne odspoda.Mam ji pres 2roky a spokojenost.No ale chtelo by to neco silnejsiho...Drc moto je prodáno a v garáži už stojí SV650S.Fo

Zkušenosti: Všem doporučuju ladák-ted jsem byl na dovoleny se serii(kvuli Rak.hranicim-stejne to nekontrolujou..)a prišla mi jak mrtvola.Jinak KN filtry jsem kupoval v Praze u Podolskýho bazénu-1800za oba.Změna ihned patrná-mnohem líp se vytáčí.A KN jsou nezničitelný,takže se vyplatí.Doporučuju!!!

Cesty: Letos(2005) dovolená v Chorvatsku+Alpy(2300km-bez sebemensi zavady).Předtím Slovensko(1700km) a jinak Čechy křížem krážem.Srazy už moc ne-už jsem vyřáděnej

Cestopis: na www.motovlasim.ic.cz jsou moje cestopisy z Chorvatska a Slovenska...

Další info: Vysnene moto-asi SVcko-takze uz ho mamNo a hodně vdáli se rýsuje Monster S4R...

DawidER5
DawidER5 napsal 19.02.07 v 19:30

ta fotka je z Kvildy že

Veeman
Veeman napsal 03.04.06 v 12:38

noooo jede šlušněěěě

MedaSV
MedaSV napsal 01.02.06 v 22:55

To Ducast:Nepsal jsem ze ma lepsi zvuk nez Ducy!Napsal jsem Ducati hadr(=stejný)-mysleno trosku v nadsazce.Ale fakt ma nadhernej zvuk!Jinak Ducy s Term.jsem slysel(sice 996)a je to zazitek

napsal 24.01.06 v 18:50

Zdar.Verim ze jsi s ni spokojeny,ale ze by melo GSo lepsi zvuk nez Ducy?No nevim nevim ..Poslechni si nekdy ale 998ku s Termigonama a uz nikdy se v klidu nevyspis ..Jinak nic proti,fajn stroj

IceVanilla
IceVanilla napsal 23.12.05 v 21:23

pěkný svatky a štastne novej rok a hlavne mnoho kilometru bez nehod pozdravuj i ty ostatni