KTM Duke 390 (2014)

Vlastník Robek91
Vloženo 11.5.2020
Aktualizováno 19.9.2020

KTM-DUKE 390 (2014) Ready to race

První dojmy - S předchozím modelem ktm duke 125 jsem byl spokojený takže volba byla celkem jednoduchá. Po usednutí na 390ku se dostavil pocit radosti. Má to tah a v každé zatáčce je to zábava. Máme za sebou i pád na Červenohorském sedle ale nic vážného.

Motorku bych doporučil pro - Duka 390-Bych doporučil pro začátečníky nebo jako druhou motorku pro zábavu.

Doplňky na motorce - Pořídil jsem si polepy motorka najednou jak nová jen si sednout. Ještě mám v plánu poladit to pár doplnˇky od powerparts.

Motor- Spodní spektrum otáček je takové línější a ucukané.
Vysoké spektrum otáček tam je ta zábava prostě držet pod krkem.

Brzdy -Pracují skvěle nemám co bych podotkl.

Řazení - Řazení je spolehlivé ale najít někdy neutrál je kumšt. Ale jinak řazení snese snad vše.I neohrabané řazení začátečníka.

Sedlo -No na dlouhý cesty to není. Po 200 km cítíš jak tvé pozadí volá už dost a tvá záda začínají naříkat.

Jízda ve dvou -Spolujezdec má asi stejné pohodlí jako řidič co se týče sedla.100-150 km se ještě dá to co už je dál je trošku utrpení.

Jízda sám - Na rovinkách to není špatné. Ovšem kde začíná zábava jsou zatáčky. Tam si to přehazuješ jak omeletu. Dáváš si kolínka a i silnější stroje s tebou mají problém.

Desing -Myslím že motorka je povedená není tam nic co dráždí. Co mě ale vadilo byl BUGSPOILER. To je prostě trn v oku. Jinak vše je na správném místě. Asi tak po roce jsem přidal nové polepy a motorka dostala úplně jiný nádech.

Budík - Je jednoduchý a za slunka hůře čitelný ale je tam vše co potřebuješ.

Suma sumárum -Je to povedený kousek a jsem rád že jí mám. Často jezdíme ve dvou a moje přítelkyně si nestěžuje.

Hodnocení 9/10

Trinnlee
Trinnlee napsal 11.05.20 v 16:58 10b.

Pekny strojek na blbnuti...takovy mam rad...