Yamaha XV 950/R/Bolt (2016)

Vlastník JaarBass
Vloženo 8.5.2020
Aktualizováno 29.7.2020

Pro mě ta ideální kombinace. Vzduchem chlazený motor, laděný výfuk, nízké těžiště.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOCENTRUM HK (Hradec Králové)

Harley Davidson XL 883N Iron: Zpracování detailů
Moto Guzzi V9 Bobber: Zvuk

První dojmy - Jezdil jsem na ní v zimě, kdy si motorky lidé nekupují. Mrznul jsem v teplotách lehce nad nulou, ale musel jsem jí mít. Jel jsem se podívat na XSR 900, ale tuhle jsem musel mít. Mám z ní pocit poctivosti.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník

Doplňky na motorce - Stupačky řidiče i spolujezdce, výfuk akrapovič, kožené brašny yamaha, gripy, kryt airboxu, rámečky světel a blinkrů, rámeček tachometru, na výměnu za zadní sedlo držák na batoh.

Hledal jsem oldschool stroj, ale nový. A povedlo se.
Stroj z roku 2016 bez ABS, kontroly trakce atd.

Za mě je to ideální stroj pro "nezávodníky". Určitě by uměla jet svižně, ale nenutí k tomu. Je prostě v pohodě.

250Kg není na chopper moc, ale lehká není. Zachraňuje to extra nízké těžiště.
Odpustí vám cokoliv. Nemá moc výkonu ani extrémní brzdy. Nesnaží se stavět na zadní ani přední, když vám ujede ruka.

Za mě ideální pro někoho kdo se učí, nebo se na motorku vrací.

Na cestování to není. Podvozek je na rozbitém asfaltu na prd a nad 100 hodně fouká. Nad 130 je to fakt hodně nepříjemné. Ale vůbec to nevadí, na to ta motorka není.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 29.07.20 v 21:47 10b.

Ten motor je skvost! Na ten účel, jak píšeš... Podceňovaná moto.. Neprávem.

SlimM
SlimM napsal 19.05.20 v 08:03 10b.

Nádhera

Čadil
Čadil napsal 09.05.20 v 08:33 10b.

Motokatynka
Motokatynka napsal 08.05.20 v 20:56 10b.

Mám od jara 2019 podobnou, do června vyčkávala v garáži, až udělám řidičák. Dosud najeto cca 3.000 km a hodnotila bych skoro stejně jako ty. Kochací stroj, vyjížďky na pohodu jsem si zamilovala...