ČZ 250/455 (1964)

Vlastník Pavldo04
Vloženo 26.4.2020
Aktualizováno 29.5.2020

Byly Vánoce spousty jídla a odpočinku a já se nudil a koukal jsem na bazoši co se prodává no našel jsem ji tam tak jsem jel

První dojmy - Hezká motorka původní stav krom nádrže tam už je nový chrom bohužel jak vypadala hezky tak technicky nic moc De luxe se od běžného typu liší tím že řidítka a horní díl masky je jeden celek

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo bude respektovat že je to starý stroj

Doplňky na motorce - Vape

Dlouho dobu jsem jezdil na Čz 175 450 a 250 byl příjemný posun když jsem ji přivezl byla vůle v ojničním oku a pístu dal jsem nový výbrus a vymněnil bronzové pouzdro bohužel tím závady nekončili motor vynechával a nechtěl startovat tak jsem si řekl že bude potřeba větší péče
namontovat jsem vape novou elektriku ložiska v kolech brzdové pakny výměnná oleje v tlumičích po tomhle servisu už motorka jezdila jak má akorát se ukázalo že spojka nezvládá masivní kroutící moment který motor dostal po instalaci vape a to už byla taková poslední nedokonalost teď už motorka bez problému jezdí až bude někdy čas udělám ještě komplet motor
A jak to vlastně jezdí no výkon je docela dobrý dá se cestovat okolo 80 km/h max 110 ale to už se motoru nelíbí brzdy nic moc podvozek se kroutí blinkry chybý opět na dnešní provoz nic moc
Je to prostě motorka na kochačku mám na ni rád takový pod večerní projížďky
Ještě musím napsat pár vlastností které mohou překvapit Čz vychází z malé kývačky to znamená že je menší jak panelka nebo 353-354
a při 180 Cm vypadám jak vosa na bombónu bohužel tohle platí i o brzdách a spojce která já taky menší
Co se podvozku týče to že se kroutí nepřekvapí ale to že je tvrdší už docela jo
Motor má docela dobrý tah na poměry veteránů
Na motorce mně nejvíce baví ta pozornost každý kouká každý se směje a vzpomíná a je úplně jedno kde jedete když jsem jezdil na enduru tak každý na mně koukal skrz prsty

cmiral
cmiral napsal 29.05.20 v 21:40

Jawajantare zase slintáš?

golfVII
golfVII napsal 03.05.20 v 21:39 10b.

Napsal jsi to hezky - je to na takový podvečerní projížďky - mám to podobně, malej provoz, poldové na kafi, absence blinkrů a podobných věcí až tak moc nevadí...
Máš ji moc hezkou, tak ať Ti dělá jen radost

jawatar
jawatar napsal 03.05.20 v 12:39 10b.

To se dalo čekat,že ji čmáral bude mít taky(skoro),bylo to o fous!
Máš ji moc pěknou

pp377
pp377 napsal 26.04.20 v 19:56 10b.

Moc pěknej kousek, stojí za to zachovat.

Čadil
Čadil napsal 26.04.20 v 17:19 10b.

hezká