Yamaha TRI-Z (1985)

Vlastník cecil
Vloženo 24.4.2020
Aktualizováno 24.4.2020

Rozšířená výkonná rarita na 3 kolech

První dojmy - Hrozně se to řídí, nedopoporučoval bych začátečníkům, nezatáčí to celkově je to peklo ,je na tom fest hlína

Doplňky na motorce -

Zdarec ,
Už dlouho jsem přemýšlel nad tím,co si koupit dom ,abych nemusel trávit čas jenom u plotny a žehlením tangáčk?, protože mám rád starý vrány, tak sem ze startu špilel po nějakým veteránovi, ale co by dneska všichni chtěli za peráka složenýho jak z Ikea , všechno origo díly, tuty leda piču a na deklech za 2 milióny ?říkám si prcat do huby překupníky. Vzpomněl jsem si na to že sem měl před 10ti yahrama takovou šikovnou sviňárnu s názvem Yamaha tri-Z ,tak sem po tym mrkl a byly tady asi 2 kusy jeden před smrtí bez not ,druhé předražené taky bez dokladů a kde nic tu nic , dobrých 5 let se nic neukázalo a šup jeden den po hokě si takhle lehce prihoňuju klacek na retychu u freečka nad nějakýma šímejlama a hlídací čokl na bazaru zaštěká, že je tam nová tri-z ke kaufu, tak sem otevřel nohy z pěsti a v nejlepším sem rozmrdl inzerát a byla tam na komplit aj z notama nachystaná přímo pro mě, ani sem nestihl otřít bedlu a seděl sem autě směr Pernikáři ,přitáhl sem to dom rubl na to silniční salámy a teď budu řešit převody, ale je to hellsmaschine stejně jak před 11ti lety

bruttopyr
bruttopyr napsal 25.02.24 v 12:29 10b.

... tak o stroji jsem se dozvěděl ho*no, ale recenze mne i tak pobavila!

Kocour555
Kocour555 napsal 01.05.20 v 11:47 10b.

hovado

Sharanista
Sharanista napsal 26.04.20 v 20:34 10b.

Voleee... Bedla, retych, freecko, no ... Hezky jsi to tam narubal ty poeto... Jak jsem ti uz rekl... do teho by k..vy lezly i vyfuckem

Čadil
Čadil napsal 25.04.20 v 11:37 10b.

pěkná mašina,ale popis famozní

Brukev
Brukev napsal 24.04.20 v 22:11 10b.

Článek i stroj parádní