Harley Davidson XR 1200 X (2009)

Vlastník Lukina001
Vloženo 23.4.2020
Aktualizováno 28.10.2021

na tomhle je třeba se svézt a až poté si přečíst výrobce :)

První dojmy - Škoda, že to není lehčí. Pak by to jezdilo super. Vyhovuje mi rychlostní limit lehce nad 200, alespoň má člověk nějaké omezení. Ve dvou to asi lze, ale je to spíše nouzovka. Na byt kratší výlety ve dvou bych to určitě s původním sedlem nedoporučoval :)

Emoce HD na dobře osazeném železu. Brzdy, tlumiče a podvozek, to je prostě paráda. Vyměnil jsem jak jinak výfuk, origo byl děsně těžký a prostě na HD chceme tohle měnit vždy ihned :) Filtr a mapa je samozřejmostí, opět KN a PW2. Mám k tomu i sadu brašen a tank vaku, ale ještě jsem to nepoužil. Cestovat bych na tom vážně nechtěl. Ale na 100-200 km vyjížďku odpoledne je to super a po modifikaci řídítek je to opět úplně jiné svezení.
Edit1: Výfuk je samozřejmě super, taky stál ranec :) Zvuk trochu jako ducati, ale stále příjemný. Ono na výběr moc není a tenhle má Ečko. Jezdím s tlumivkou, bez to není takový rozdíl už a musel bych komplet předělávat zase mapu. Přidávám ještě pár fotek. Masku jsem pasoval celkem dlouho a hlavně to, kam a jak ji pevně uchytit. Důležité pro mne bylo pozdější štelování přesné polohy, aby to sedělo pěkně na světlo, aby byly všude stejné mezery a aby byl správný úhel masky. Proto jsem použil sporky na hromosvod/elektrikářské nebo jak se to jmenuje.

Kouř
Kouř napsal 07.01.22 v 19:49

Ahoj, koukám, že ti taky ,,otekla,, nádrž. Já jí měnil 3x. Dvakrát zadarmo v záruce a pak už jsem se nasral a sehnal nádrž z jednoho z prvních XRek. Tu dělali v menší formě, ale po nalití benzínu, když to trochu nabobtnalo, to pasuje akorát pod ten plastový kryt. Ty novější nádrže sedí dobře jen když v nich není benzín, protože ten tomu plastu evidentně škodí . Jinak to máš pěkný, o té kapotce jsem kdysi taky uvažoval.

zz_spider
zz_spider napsal 27.10.21 v 13:48 10b.

Pecka! Ten Zard lauf je dělo ?. Vic fotek.

Pitimier
Pitimier napsal 26.10.21 v 22:40 10b.

moc pěkný!

PanCanaLL
PanCanaLL napsal 27.05.20 v 05:10 10b.

parádní závoďák! doufám že se kolem Klatov někdy potkáme

honorcycles-hk
honorcycles-hk napsal 05.05.20 v 10:40

Ta maska je absolutně nejvíc.