Yamaha XSR 700 XTribute (2019)

Vlastník BeCi
Vloženo 10.4.2020
Aktualizováno 10.8.2022

Retro stejné, jako já. Krásná, navíc pro muzikanta ideální značka se třema ladičkama. A ten zvuk Akrapoviče...

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice) - Perfektní domluva i ve složité době.

Yamaha Tracer 700: rok 2020 nebyl k mání a bude bůh ví kdy
Honda CB 650R: tvrdší, nemám rád čtyřválce, ale líbí se mi možná víc, než XSR
Kymco AK 550: zvítězil pocit nad rozumem, jinak jsem byl už skoro rozhodnut pro skutra, ale projel jsem se na XSR a bylo rozhodnuto

První dojmy - Byl jsem si v jeden den projet Hondu CB650R, NC750X a XSR 700 mi prostě uchvátil na prvním ujetém kilometru. Sice jsem chtěl původně cesťák, ale Tracer700 se kvůli covid-19 opozdí a nikdo neví, kdy přijde k prodejcům. Tak zvítězil pocit místo rozumu.

Motorku bych doporučil pro - Jako první větší motorka, ale chce to před tím trochu zkušeností s něčím slabším. Klidně skutr nebo fichtl. Ale hned po autoškole bych se s ní asi bál.

Na recenzi je ještě brzo. Mám o té motorce něco načteno a nakoukáno na YouTube a podle zkušeností ostatních je to krásný a spolehlivý stroj na kratší projížďky ať už po městě nebo po okrskách. Rozhodně to není stroj na dálnici. Bez jakékoliv ochrany na něm při vyšší rychlosti dost fouká. Do 100 je to OK, pak začne peklo.
Líbí se mi zvuk příplatkového Akrapoviče a jako muzikantovi i značka se třema ladičkama. Doufám, že bude dělat jen samou radost.

Jurca
Jurca napsal 16.03.21 v 18:34 10b.

jednoznačně nejhezčí barevná kombinace

jawatar
jawatar napsal 17.04.20 v 23:29 10b.

Dostal tě ten motor,je to skvost!
Tahle tě neomrzí!

Marty8
Marty8 napsal 10.04.20 v 21:05 10b.

Ten dvojitý Akrap je fakt parádička

Normik
Normik napsal 10.04.20 v 16:20 10b.

Parádní stroj

Milan1963
Milan1963 napsal 10.04.20 v 11:25 10b.

To se Yamaze povedlo. At' ti dělá radost !