BMW R 1200 RT (2014)

Vlastník dave110
Vloženo 28.3.2020
Aktualizováno 28.3.2020

Přechod z FJR 1300 a čtyřválce na dvouválec. Krásná pohodlná motorka s dostatkem výkonu a luxusní výbavou.

První dojmy - Dlouho se mi líbila, teda až na ty ceny ? Po pár kilometrech sedne super do ruky. Vyhřívané sedačky a hefty, také nejsou k zahození v chladných dnech. Oproti FJR o trochu větší kufry, což potěší. Chybí aspoň malé místo pod sedačkou na základní výbavu. Jinak po asi 500km bez sebemenších výhrad. Možná budu zvažovat větší plex, ale to ještě uvidím, není to až tak nutné.

Motorku bych doporučil pro - Turistům kteří mají rádi pohodlí a dlouhý dojezd, spojené s luxusní výbavou.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, sedačky, El.plexy, usb, navigace, rádio, 3x kufr, tempomat,

Zatím toho s ní moc najeto nemám, ale za těch pár kilometrů mi sedla. Dlouho se mi líbila, teda až na ty ceny ? Po pár kilometrech sedne super do ruky. Vyhřívané sedačky a hefty, také nejsou k zahození v chladných dnech. Oproti FJR o trochu větší kufry, což potěší. Chybí aspoň malé místo pod sedačkou na základní výbavu. Jinak po asi 500km bez sebemenších výhrad. Možná budu zvažovat větší plex, ale to ještě uvidím, není to až tak nutné.

Čadil
Čadil napsal 29.03.20 v 09:18 10b.