Honda CRF 250L (2020)

Vlastník perdel
Vloženo 26.2.2020
Aktualizováno 26.2.2020

Nenáročné endurko na výlety kolem komína cestou i necestou.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ostrava (Ostrava - Třebovice)

První dojmy - Zatím najeto prvních 100 km, ale už teď se nemůžu dočkat jara a pěkného počasí. Motorka mi hned padla do ruky, je lehce ovladatelná. Vzhledem k obsahu výkon pro mě dostačující, dá se točit dost vysoko to pak na tachometru máte 110 rychle. Podvozek je nastavený příjemně, dá se s ní jet pohodlně téměř na každém povrchu. Je to asi otázka vkusu, ale je nádherná. Nenáročný servis a dlouhé intervaly jsou super, za ty prachy spousty srandy. :)))

Motorku bych doporučil pro - Nováčky, kliďase, víkendové jezdce, vlastně pro kohokoli.

Doplňky na motorce - Nosič + kufr 30l kappa,

Pro tuhle motorku jsem se rozhodl pro její univerzálnost, příznivou cenu, vzhled.

Pro hobby nenáročného jezdce, který chce vypustit trošku páry na klikatých okreskách či trojkách mezi vesnicemi a taky polem či lesem prostě všude kde vás napadne je tohle ideální volba. Motorku je radost řídit. Trochu jsem měl obavy zda mě nebude po chvíli nebude bolet zadek z úzkého sedla, ale obava byla zbytečná, po hodinové svižné jízdě nic nebolí. Posed je tak akorát, motorka je dělaná spíše pro menší postavy.

Na motorce je vše důležité, tachometr, otáčkoměr, stav paliva, startér, denní a celkové počítadlo kilometrů, čas také ABS, které se dá na zadek vypnout.
Zvuk je tlumený, ale příjemný. Někdo říká, že motorka musí jít slyšet, ale mě vyhovuje, že lidi neví v okruhu 3 km, že vyjíždím od baráku, hodí se to i mimo cestu neruší to tolik zvěř a tolik neprovokuje hlídače :D.
Zatím se mi zdá, že to málo brzdí hlavně zadek, ale snad si to ještě sedne po 100 km ještě nemam ani vyleštěné kotouče.

Po 1000 km bude garanční prohlídku a výměna oleje a pak servis vždy po 12 tkm.

Celkově mám z motorky zatím dobrý pocit, doufám, že mi po nějaké době i zůstane.

karelsychra
karelsychra napsal 17.08.22 v 20:54

Mrkni na tohle, při tvé výšce by to mohlo být pro tebe užitečný:

HondaOK
HondaOK napsal 05.03.20 v 21:19 9b.

Po "nutných" úpravách bude ještě zábavnější. Poznáš časem...

vopák
vopák napsal 26.02.20 v 08:29 10b.

Vypadá perfektně užívej..