Honda X-ADV (2017)

Vlastník Mickopr
Vloženo 29.1.2020
Aktualizováno 31.1.2020

Pro mě je dostatečně silná, ovladatelná velmi dobře a moc se mi líbí.

Yamaha Tracer 700: Často jezdíme s manželkou ve dvojici a ta Yamaha není pro spolujezdce moc pohodlná.

První dojmy - Nezvyk s automatickou převodovkou. Byl jsem zvyklý mít před zatáčkou podřazeno a dobržděno, ale automat kolikrát podřadí přímo v zatáčce. Velmi citlivý plyn při rozjezdu je velmi živá 0-100 za cca 4 sek. Výborný je větrný štítek, který se dá ručně nastavit. Nevýhodou je velká hmotnost cca 240 kg, takže manipulace na místě je trošku horší, ale velmi pomáhá ruční brzda, která je při váze motorky nezbytností.

Doplňky na motorce - Mám instalované přídavné stupačky, které se mi osvědčily při dalších jízdách když můžu změnit jdi polohu.

Tuto motorku mám druhou sezónu, ale protože jsem spíše sváteční jezdec tak mám najeté teprve 3000 kilometrů. Nicméně nějaké zkušenosti už mám. Při jízdě je motorka velmi dobře ovladatelná je velmi živá a i celkem pohodlná. Zpočátku mi to tak nepřišlo, ale nyní zjišťuju, že mi mezi koleny chybí nádrž. Při delší jízdě nad 100 kilometrů vzdálenosti mě již bolí zadní část těla tedy prdel. Ale jak jsem řekl jsem spíše sváteční jezdec takže velké trasy dělám málokdy. Naopak manželka, si motorku pochvaluje protože místo pro spolujezdce je velmi pohodlné zvláště když mám nasazený kufr takže se může i opřít.

Tondast
Tondast napsal 05.02.20 v 21:18 10b.

Petrbmw1200
Petrbmw1200 napsal 03.02.20 v 09:45 4b.

k tématu ,před zatáčkou se da i na automatu podřadit pomocí pádla klidně i o dva stupně i když máš automatický režim

riseh
riseh napsal 02.02.20 v 09:26 10b.

Typhon
Typhon napsal 31.01.20 v 12:29 8b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.01.20 v 00:08 10b.