BMW R 1200 GS Adventure (2015)

Vlastník lubalk
Vloženo 12.11.2019
Aktualizováno 29.2.2020

Po GS jsem nikdy netoužil.Pak se mi naskytla možnost pučení na 14 dní a už sem ji nechtěl vrátit.
Neskutečná ovladatelnost i v malých rychlostech

Motorka koupena od RN Brno

Kawasaki Versys 1000: nutila MĚ jezdit JAK hovado A DO terénu TO není .

První dojmy - Gs mi neskutečně padlo do ruky od prvních kilometr perfektní brzdy možnost řazení bez spojky se mi zalíbila okamžitě hlavně při řazení dolu!Ochrana proti větru perfektní.Možnost přepnutí na jízdní režim enduro na našich cestách je bomba

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil všem kdo chce univerzální stroj

Doplňky na motorce - Moto plná originál výbava jen alarm nemá
Já dokoupil jen kufr 48l vysoké plexi a držák telefonu

GS jsem si koupil z důvodu že se mi naskytla za bezkonkurenční cenu z nájezdem jen 1450km stáří sice tři roky ale podle gps každý rok něco málo najela a majitele jsem znal.Motorku mam 8 měsíců celkem má najeto 17000km s toho já 15550km.
Mašina mě neskutečně baví svou univerzálností limitují mě jen zrovna obutá pneu.Nenutí mě na silnici bláznit jako třeba Versys 1000.a v terénu co potřebuji zvládne hravě.Spotřeba 5,5 l mě taky mile překvapila.O cestování nema cenu nic psát nic lepšího není.Jediné co mi vadilo bylo hlučnější řazení ale už jsem se to načil. Nebo jsem si zvyk .