Yamaha XTZ 660 Tenere (1995)

Vlastník fuchsotik
Vloženo 30.10.2019
Aktualizováno 6.5.2024

Vloženo: 28.02.2021, Uskutečněno: 28.02.2021, Zhlédnuto: 15x

Prvé lúče slnka už lákajú na motorku, aj keď stále ešte dúfam v nejaký ten lyžiarsky výlet
Našiel som kontakt na zváranie plastov https://zvaranieplastov.ekn.sk/ a tak som zhodil čo sa dalo: padáky, sedlo, štít, masku, bočné plasty, kryt motora... Popri plastoch som zistil, že nádrž mám len položenú na lešení a drží len na dvoch skrutkách pri sedle, namiesto siedmich. Týmto srdečne pozdravujem predošlého majiteľa (Jozef z Giraltoviec) a dúfam, že je to posledné prekvapko.
Okrem toho, som čekol svetlá, nakoľko z nich neboli nadšený na STK a mal som pocit, že mi robia šarapatu s elektrikou a dobíjaním. Zistil som že tam sú xenónové výbojky H4H 35w Vybral som von komplet káble a svetlá a našťastie tam boli pôvodné koncovky H4. Nevedel som nájsť info aké svetlá tam majú ísť, aj keď mám manuály. Založil som vlákno na fóre a dozvedel sa kopec vecí. Týmto ďakujem. Zistil som že existujú 4 varianty svetiel a tá moja by mala mať 2xHS1 35/35w.
Dôveroval som tabuľke s druhmi svetiel a namontoval 2x HS1. Všetko svieti, funguje, dobíja Paráda.
Už sa mi aj podarilo prvý štart po zime - trochu sme si zabublali
To be continued...

• Štart sezóny 2024

Veľkopiatkový výlet s ľadvinkou do Ľutiny a Veľká večiereň.

Vloženo: 27.04.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
  • Servis

Ročná prehliadka - olej, filter, a nové enduro pneumatiky v Moto servis PAWANERA Prešov.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.04.2024
    Uskutečněno: 27.02.2024
  • Jarných 90

Pôvodne bolo v pláne maximálne 50km s manželkou, no nejak sa nám to natiahlo :-) Naozaj pekná trasa, kopce, zákruty, výhľady...odporúčam. Prešov-Obišovce-Ružín-Margecany-Prešov Žiaľ nikde sme nestáli, ladvinke bola zima

Vloženo: 27.04.2021
    Uskutečněno: 27.04.2021