Honda CB 500X (2018)

Vlastník patypa
Vloženo 23.10.2019
Aktualizováno 23.10.2019

Po Piaggiu MP3 Yourban velká motorka.Koupená u prodejce MotoMorava v Krhové u Valašského Meziříčí jako lehce jetá - 8500km a navíc ještě v záruce.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - I přes mou výšku - 185cm se na moto sedí pohodlně a jede docela svižně.Padne akorát do ruky a posez mi vyhovuje.Po prvním projetí u prodejce kdy jsem se rozhodoval jestli jí koupit nebo ne bylo rozhodnuto.

Doplňky na motorce - Na moto hlavní stojan,držák zadního kufru,držáky bočních kufrů,padací rám,chrániče rukou a 2x USB zásuvka.

Hledal jsem nějakého univerzála na denní ježdění do práce a i na výlety.Byl jsem se podívat v prodejně na CB500F a je na mě moc malá,naštestí mi prodejce ukázal CB500X a hned byl brouk v hlavě.Za 3 dny jsem se byl podívat a domluvit s prodejcem a hned to projel.Hned jsem měl jasno.Koupil jsem a za 10 dní naježděno kolem 800km a plná spokojenost.Spotřeba 3.3l ve městě i po okrskách.Výkon motoru plně dostačující pro mou kochací jízdu -občas mu dám napít trošku víc :)
Brzdy plně dostačující k výkonu motoru a hmotnosti motorky.S přítelkyní zatím pouze cca 200km a vyhovuje.
Jen je škoda že pod sedlem není ani trocha místa,třeba na mikinu nebo tak něco.Kufr na cestování bude nutností.
Jinak velice snadno ovladatelná motorka a mě se velice zamlouvá.

Tondast
Tondast napsal 02.12.19 v 19:19 10b.

colin864
colin864 napsal 30.10.19 v 19:25 10b.

Moc hezká i v této barvě.

speroure
speroure napsal 25.10.19 v 20:47 10b.

Skvělý stroj! Přeji mnoho spokojených km!

Pupi04
Pupi04 napsal 24.10.19 v 06:41 10b.

... tak vždy šťastný návrat

Duster93
Duster93 napsal 23.10.19 v 23:06 10b.

Když jsem kupoval to NC 750X, tak jsem ji tam viděl, a v duchu jsem říkal, škoda že tam nebylo něco podobného na podzim 2017, když jsem si kupoval nové CB500X. Myslím si, že za tu cenu to byl velmi dobrý kup.