Honda VT 750 Shadow Spirit (2007)

Vlastník PášaTom
Vloženo 16.10.2019
Aktualizováno 23.10.2019

Přesedl jsem z Jawy 350, takže rozdíl si asi každý představí. Je to úplně jiné svezení.
Jezdím rád na "bublačku", takže ideální stroj pro moji povahu. Líbí se mi tvar motorky i provedení. Hlavně je to pohodlný stroj.. Tak nějak jsem si splnil sen..

Suzuki C800 Intruder: Honda je Honda :-)

První dojmy - První dojem.. Každopádně respekt ke stroji. Možná, že se zasmějete, ale je to tak. :-) Po ujetí cca 100km jsem vše osahal a začal zkoušet co motorka dovede :-) Jinak zatím nemám co vytknout..

Motorku bych doporučil pro - Tento stroj je vhodný pro klidnější jezdce.. Přece jen to nemá velký výkon. Bublání zdar.. :-)

Doplňky na motorce - Doplňky mám zatím v krabici.. Padací rám, přídavnou rampu světel, zadní opěrku a kryt chladiče. Jinak je tam plexi a brašny. Mám k motorce ještě singl sedačku, která je na fotce..

Tak zkušeností zatím moc nemám. Spirita mám asi měsíc. Každopádně se bezvadně ovládá. Je to požitek z jízdy. Motor krásně vrní a zvuk i s origo výfuky je super.
Motorka na silnici sedí jak přišitá, až na silnice, kde inteligentně upravují asfalt na hrubé provedení. Nechápu proč tohle dělají. Tam mám pocit, že motorka plave.
Je to asi i tím, že přední kolo je užší a plave v rýhách asfaltu.
Trochu válčím s nastavením světlometu. Moc dobře to nesvítí.
Co se týká cestování, tak je to spíš motorka pro jednoho jezdce. Sedačka spolujezdce není moc pohodlná. Ale je to asi i o tom kdo na ní sedí..
Jinak spotřeba při bublání okolo kila, 4.1l/100km
Teď už jen doufám, že zima bude krátká.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 26.10.19 v 18:33 10b.

Honda Honda, tu má každej Tonda. Proč ? Však my majitelé dobře víme.. Ať ten parádní stroj nezlobí a jezdi volnou.. Na srazu šediváků nashledanou..

Mačeny
Mačeny napsal 23.10.19 v 22:27 10b.

máš ji parádní ..přeju hodně radosti
No jako i u mě to byla jedna z možností..já přešla zase z Hondy Shadow,ale 125

JardaBar
JardaBar napsal 23.10.19 v 20:52

Souhlas, taky se mi nechce sesedat .

PášaTom
PášaTom napsal 23.10.19 v 19:45

Díky Kluci. Už jsem dal 1000 km. Je to jak droga

JardaBar
JardaBar napsal 23.10.19 v 19:37 10b.

Moc pekný kousek!