Suzuki DR 650 (1993)

Vlastník martyzostravska
Vloženo 5.2.2007
Aktualizováno 3.1.2010

Enduro, jednohrnec, 4ventily, 2vyvažovací hřídele, 2svíčky, 5ti kvalt, kick start.Prodáno, nechť dělá radost svému nynějšímu majiteli, krleš.

Zkušenosti: Neříkám, že jsem lil jen benzín, přece jen je to postarší jednohrnec s nalítanými cca 64tkm. Nicméně za těch 8měsíců co jsem mel, jsem stihl nepočítaně vyjížděk, víkendovek a pár srazů a dojel jsem vždy po svých. Navíc je tam motor po výbrusu, hlava v pořádku, takže byl základ položený :). Snažil jsem se motorce dát všechno potřebné i na úkor svého pohodlí, času, a peněz. Ale přišla do toho příležitost koupit Transalpa a já si řekl JO, chci ho. DR šlo na prodej. Ale pocit, když nastartuju startpákou jednobuch mi bude chybět...

P.S. co jsem potkal nového majitelel po dvou měsících od koupě, byl spokojený :)

Cesty: od zimy najeto 5tkm, spotřeba do 5l.

Další info: koupeno před vánoci 2006/2007, první 4T moto.

Jura-Bizon
Jura-Bizon napsal 13.03.07 v 07:11

Tak to jedeš s nama do Rumunska......

prezi
prezi napsal 14.02.07 v 22:42

...parádní ...enduro je dobrá volba ...to Slovensko ti doporučuji!!! ...tak ať ti DR-ko slouží a dělá radost (jsem z NJ - možná se někde potkáme)

hornet
hornet napsal 06.02.07 v 21:18

........jsme susedí ,skoro

smazany37596
smazany37596 napsal 06.02.07 v 19:15

Jo,je opravdu moc pěkná, tak hodně km bez potíží a nehody

napsal 05.02.07 v 20:37

Čau márty, už jsem ti ji chválil na jwm, ale zaslouží si ještě jednou, krásný bajk a musíme letos někam zajet jako příznivci jedné značky :o)