BMW R 1200 RT (2010)

Vlastník berry78
Vloženo 3.10.2019
Aktualizováno 12.5.2020

Je to taková milá tlustá Matylda co zabere 1/4 garáže .

Kawasaki GTR 1400: Přišla mi moc těžká a 4 válec už jsem měl kdežto boxera ještě ne.

První dojmy - Na 1200 kubíků bych čekal větší zátah ale váha a dlouhé kvalty dělá své. Neskutečně dobré brzdy .. to jsem fakt nezažil . Po rozjetí se vodí pěkně . To že se motorka při brždění nepotápí sem čekal .. ale to, že se při přibrzdění v náklonu nemá tendenci rovnat mě opravdu příjemně překvapilo.

Motorku bych doporučil pro - Všem pohodlným páprdům 40 +

Doplňky na motorce - Padáky a ladák Arrow s homologací . Vše ostatní myslitelné je tam v základu … Nadělím jí ještě pár USB do kokpitu, alarm a navigu.

Plnohodnotný cesták jsem ještě nikdy neměl, tak jsem to chtěl vyzkoušet. Preferuji spíš lehčí a obratnější motorky takže jsem váhu a 3 kufry dal jako hlavní parametr . A kupodivu ze všech možných super-cestáků RT bylo nejlehčí a vesměs vyhrálo i všechny testy co jsem četl. Hodně také pomohla recenze uživatele Zelinář, tady z motorkářů. Jediné mínus který jsem zatím zaznamenal že jak na člověka skoro vůbec nefouká tak při teplotách nad 25 stupňů je člověku prostě vedro … S tím ještě úplně nevím jak naložím .

Edit : Najel jsem 1400km a zjistil, že ta motorka je tak dokonalá až je nudná :-/ .. takže jsem jí zase prodal .. Až pojedu na nějaký delší trip tak si určitě budu nadávat ale už je pryč tak není co řešit .

StB
StB napsal 10.10.19 v 18:53 10b.

Dobrá volba, ať slouží.
Na tu hycnu trošku pomáhá otevřená kokoska.

berry78
berry78 napsal 08.10.19 v 08:49

Kluci díky za komenty

Forss
Forss napsal 06.10.19 v 13:54 10b.

Paprdo :) když je hicna jak v cajzlu tak si rozepnu bundu, límce svinu dovnitř a je vše v ouklendu ;) Vinikající přestup

Holduš
Holduš napsal 03.10.19 v 16:05 10b.

Já ti dám 40+ páprdi. Jinak mašina krásná. přeji mnoho spokojených km.