KTM 690 SM (2007)

Vlastník voTTe
Vloženo 27.9.2019
Aktualizováno 17.9.2021

Vloženo: 02.10.2019, Uskutečněno: 26.06.2019, Stav tachometru: 19800 km, Zhlédnuto: 37x

Vyhodili mě od technický Nikdy jsem neměl motorku, která by byla v takovým stavu, na technický okolo mě chodili technici a ptali se, jestli je nová, že vypadá fakt nádherně...a já samozřejmě dostal jedinýho, který si mě měřil pohledem už od tý doby, co jsem tam vlezl Nevím, co pánovi přelítlo přes nos, ale technickou mi dal jen na měsíc s tím, že si mám vyměnit držák SPZ, že nesplňuje předepsaný úhel. OK, je to sice úplná blbost, ale co...vyměním to

• KN filtr a nový výfuk od RP tuning

Už mi to nedalo a rozhodl jsem se aliexpresovič lauf, se kterým jsem motorku koupil, vyměnit za něco, co bude pořádně fungovat. Udělal jsem si teda malou rešerši, co je na mojí kačenu k dispozici. Nakonec jsem zvolil RP

Vloženo: 12.10.2020
    Uskutečněno: 05.08.2020
  • Nová spojka, svíčka, vata ve výfuku

Spojka už byla trochu na odchodu a přišel čas ji vyměnit. Objednal jsem nové ji komplet - lamely, plechy a pružiny a dal se do toho. Aby bylo možné vyšroubovat všechny šroubky víka spojky, museli jsme i hýbat svodem, ale

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.10.2019
    Uskutečněno: 02.10.2019
  • Výměna palivového čerpadla

Jednoho krásného dne jsem po práci přišel na parking k motorce, naskočila na pár vteřin, zdechla a pak už se mi ji nastartovat nepodařilo...Doufal jsem, že to bude třeba jen pojistka, ale bohužel, bylo to palivové čerpad

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.10.2019