Honda X-ADV (2017)

Vlastník Petrbmw1200
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 8.3.2020

Výborné SUV s perfektní automatickou převodovkou

Motorka koupena od honda frankfurt

První dojmy - Už při první jízdě perfektní pohoda i dík automatické převodovce a příjemnému posezu ,velmi slušné akceleraci a celkem velmi dobrá jízdní vlastnosti obzvláště v přídavných stupačkách. Jedinou, zatím nevýhodou je maloobjemová nádž na benzín .

Motorku bych doporučil pro - Myslí že Honda X-ADV je vhodná pro každého ,svým použitím v různých tipech provozu a dík automatu tak i případně manuálu ,na který si rychle zvyknete ,budete naprosto spokojeni ,jako jsem s tímto typem motocyklu spokojen já.

Doplňky na motorce - Na Advečku je nainstalováno mnoho doplňkú.základem jsou padací rámy opatřené přídavnými světly , spodní kryt motoru, přídavné stupačky ,prodloužení předního blatníku , přídavný zadní blatník, držák pro navigaci nad přístrojovým panelem, kryt chladiče , přídavné kufry boční i horní schránka na nářadí,vyhřívané rukojeti a další drobné úpravy a doplňky

Tento stroj jsem si vybral ,abych vyzkoušel po letech strávených na různých typech motocyklů ať už enduro , cestovní, něco úplně jiného a hlavně odlišného .
Na x-adv mám najeto cca 33000 km a to jak v domácích tripech tak i v Alpských a to bez jediné poruchy a mohu říct že jsem se s ní velice dobře zžil za dva roky na ní.
Celkem lze říci že advečko je velice dobrá motorka s výborným automatickým řazením , se slušně naladěným motorem , vyhovující akcelerací , výborně brzdící.
Jízdní vlastnosti jsou naprosto úžasné i když trochu větší váha je limitující .Spotřeba advečka je limitována druhem jízdy v atomatickém režimu D nebo 3 druhy Sport ale i tak průměr okolo 3,8 l/100 km maximálka se pohybovala v horských enklávách s enduro vložkami 4,1l/100 km při používání enduro pneu Pirelli.
Servisní záležitosti řeším jen v servisech Honda a až na výměnu řeťezové sady(32000 km) žádné problémy nebyly zaznamenány ,vyjma svolávací akce honda na výměnu čidel v převodovce.
Adevéčko je schopné jezdit jak ve městském provozu ,tak i na na silnicích dálničního typu a celkem slušně i v lehkém enduro terénu .
Na tomto tipu motocyklu se dá velice dobře cestovat a projel jsem na něm už hodně evropských enkláv k mé velké spokojenosti o čemž svědčí i najeté kilometry.Jediná limitující věc je malý obsah nádže paliva cca 13 l nájezd cca 250-300 km ,což je v některých oblastech problém ,který jsem vyřešil přídavnými kanystry cca 4l,kteté dávají rezervu na dojetí 100km

Petrbmw1200 napsal 24.07.23 v 11:21

Přátelé Adévéčka
mám k mání úplně nové čiré plexi touring od od PUIG šířka 43 délka 67 cm
plexi je originál zabalené nepoužité foto pošlu na watsapp .pro model 2017-22
tel 736222662

Petrbmw1200 napsal 24.07.23 v 10:58

Přátelé X- ADV
dávám na vědomi všem majitelům těchto strojů
po nájezdu cca 55000 km se objevila netěsnost předních tlumičů s unikem oleje z tlumičů (vidle)
dávejte si pozor po úniku oleje dochází ke změně jízdních vlastnosti ADVečka a zamaštění brzdových destiček . Toto se objevilo i u jiných HOND jako je Afrika.Je potřeba při i malé netěsnosti udělat servis obou tlumičů.

Petrbmw1200 napsal 09.06.22 v 13:08

Tak přátelé na X je najeto přes 50000 km a žádný problém se zatím neobjevil.
Vše klape jak má doufám že to bude i nadále.
Petrskutr

ottoson.k
ottoson.k napsal 26.04.20 v 23:14 8b.

pecka stroj

Guga
Guga napsal 09.03.20 v 06:14 10b.

Pěkný kousek