KTM 1290 Super Adventure (2017)

Vlastník polom
Vloženo 15.8.2019
Aktualizováno 15.8.2019

skvělá motorka na delší cestování

První dojmy - První dojmy z motorky byly,že je celkem těžká na manipulaci na místě. Že má obrovský výkon,pohodlí na cestování,mnoho elektronických vymožeností,které jsou až zbytečné :-)

Doplňky na motorce - mám travel pack,vyhřívané rukojeti a tři kufry

S motorkou mám najeto již přes 10,000
Pomalu jsem si zvykal na obrovský výkon motoru,který jsem velmi ocenil v Alpách,kde v kopcích nebylo moc lidí,kteří by s námi zvládli držet tempo a rychlý přesun po dálnici

Za jízdy je krásně ovladatelná a není poznat váha motocyklu. V plné náloži (3 kufry,stan
a baťůžek) jsem skoro nepoznal změnu jízdních vlastností jak na dálnici tak v alpských kopcích.

Elektronické systémy pracují skvěle,tempomat na dálnici je super,rychlořazení se osvědčilo všude a asistence rozjetí do kopce v Alpách.

Přístrojovka je skvěle čitelná jak za slunečného počasí tak v noci. Více se mi líbí noční režim. Super je konektivita s telefonem a interkomem. Aplikace na navigování je dobrá jako kontrola klasické navigace,nebo když hledám ulici v cizím městě. Na delší cestování raději klasickou.

Zatím jsem nenašel žádnou věc,kterou bych vytknul.
Jsem velmi spokojen a myslím,že spokojenost vydrží velmi dlouho

nevo7
nevo7 napsal 15.08.19 v 20:48 10b.

Môžme závidieť, tiež pokukujem. Len čo som sa viezol tak z negatív, iste nie je ideálny bočný stojan /R má lepší/ a vysúvaniu hlavného stojanu zavadzia troška ľavá zadná stupačka. Zvyšok ako sedlo, plexi to je už individuálne aj podľa výšky človeka.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 15.08.19 v 19:57 10b.