Suzuki AN 650 Burgman (2006)

Vlastník pnovace
Vloženo 30.7.2019
Aktualizováno 30.7.2019

Je to obr na dvou kolech. Všude spoustu prostoru, tři odkládací přihrádky na palubní desce (ano, vpředu palubní deska), pod sedačkou past na mamuty (55 l prostoru),

První dojmy - Obří pohodlný stroj, s mega uložným prostorem, Nahradí auto při běžných nákupech.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodný asi pro každého, váhově tedy těžký ale vzhledem k posedu na sem dosáhne každý. Jen můj pocit a vnímají je že na skůtru jezdi spíše starší lidé.

Doplňky na motorce - Zadní kufr, turistické plexi, Xenony, zadová opěrka řidiče, laděný výfuk...

pohodlný skutr na cestování. Do města je již celkem velky a méně ovladatelný, hlavně při snaze otočení. Vše vyrovnají, pohodlí při cestování a úložné prostory. Velkým mínusem je podvozek (malá kola) ale co čekat u stůtru hůře snáší spatný povrch silnice. Začalo mi něco pískat v CTV proto jsem se rozhodl pro celkovou GO ( cca 22tkc) bylo to nemile, ale aspon bude klid. Poté proběhlo spoustu uprav. Asi protože jsem slezl z klasické moto skůtr mi nepadl do noty, proto po 2 letech zpět pořízena klasické moto.