Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Hedek-XJR
Vloženo 19.7.2019
Aktualizováno 19.7.2019

Pohodlná a pohodová. Rozhodně nezklame. Ač fanoušek Yamahy, jsem překvapený jak dobře umí povozit.

Motorka koupena od FIRMA:LTR moto (Vršovice (Praha 10))

První dojmy - Neuvěřitelně jsme si sedli už od prvních metrů. Rozjezdy jsou sametové, ovladatelnost i při pomalé jízdě solidní. Brzdy nejsou zabijácké a dobře se dávkují. Zvuk neobtěžuje... Dokonce bych i uvítal více kraválu...

Motorku bych doporučil pro - Každému zacatecnikovi nebo už vyblbnutym 40catnikum.

Doplňky na motorce - Padáky, brašny, vyšší plexi.

Hledal jsem rychlou a pohodlnou motorku pro cestování a měl jsem omezený rozpočet. Původně jsem o Hondě ani neuvažoval, ale překvapily mně zachovalé kousky v nabídce, tak jsem ji zařadil do výběru.
Jízda je absolutně pohodová a nenáročná. Skvělá motorka i pro začátečníky... Ostatně tak je často i prezentována.
Ovladatelnost výborná, brzdy dostačující, výkon tak akorát. Pro batůžek pohodlná.
Nejlépe je jí líbí na delších cestách, zvládne ale i polítačku kolem komína a to i na horším povrchu. Do terénu to samozřejmě už není. Výbava je taky slušná. Má hydraulickou spojku, zásuvku na nabíjení telefonu či navigace, výstražné blinkry a abs.
Očekávám taky spolehlivost, což je u Hondy samozřejmost.

Táhne skoro jako xjr 1300 a je pohodlná jako Bulldog BT 1100.
Zkratka takový velký scooter s manuálním řazením.

Hedek-XJR
Hedek-XJR napsal 11.08.19 v 16:26

Dopaa... Jj díky za tip... Jede dobře a ty otáčky pomůžou, ale stejně asi časem dokoupim ladaky..

dopaa
dopaa napsal 03.08.19 v 21:24 10b.

Gratulace ke koupi přesně jak popisuješ tak taková je pravda... ze začátku jsem si taky myslel že není zrovna sportovně laděná,ale časem jsem zjistil že to taky jde... nech tam v zatáčkách zařazen 4-5 stupeň a drž ji kolem 7000 otáček a uvidíš že to taky umí a zvukově se taky slušně projeví... a zapomeneš na "velký scooter"