Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník jindisek
Vloženo 8.7.2019
Aktualizováno 15.6.2022

Motorka na delší cesty, která ještě k tomu krásně vypadá a nestojí ranec.

Kawasaki Versys 1000: Nebyla v zelené k mání.

První dojmy - Obratná, hned jsem si zvykl, jen trošku hlučnější, než jsem čekal.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, přídavná světla, horní kufr.

Průměrná spotřeba - 5.7825 l/100km

Sháněl jsem moto na delší cesty, protože moje stávající Bandaska 650 je takovej kostitřas. Protože jsem držgrešle, tak jsem koukal zase po japoncích, i když bych asi raději KTM. Vybral jsem si silnějšího stromka vyrobeného po 2014 a čekal na tu pravou nabídku na bazaru.

Koupeno s nájezdem 45000. Motorka na svezení v pohodě, nikde nic neteklo. V servisu po koupi samozřejmě gumy, přední brzdy, olej a srovnat brejle, vidlice samotný byly rovný - těžko říct, ale nic nehodě nenasvědčuje.

Kromě toho, že si zvykám na sekačkovej zvuk dvouválce, tak skvělej posez hned od začátku, do zatáček se jí chce. Ale přijde mi na dálnici ve velkých rychlostech, že se trošku kroutí. Navíc je dost hlasitá - jestli je to tím vzduchem o ten štítek - nevím. Na naháči mi to přišlo subjektivně kupodivu tišší. Měřím 190 a mám stejně víc jak půlku helmy ve větru.

Síly má dost, brzdí taky krásně a po delší cestě mě nic nebolí.

Clint.
Clint. napsal 08.07.19 v 11:25 10b.

Tento model je nejhezčí ze stromů, jasný nástupce u mě Vlnění jsem taky u šestpade zaznamenal, dělaly to nesprávně nahuštěné pneu a možná boční v?tr, v kombinaci, teď mám klid a můžu svištět jak chci, ať slouží a baví